به گزارش  چیلان ،محمدعلی فتاحی ضمن تشریح ویژگی‌ها و نحوه عملکرد بخش شستشو در این شرکت اظهار کرد: بهبود عملکرد قسمت شستشو با افزایش کیفیت محصولات گالوانیزه تولیدی ارتباط مستقیم دارد. به همین دلیل یکی از دغدغه‌های همیشگی واحد تعمیرات و نگهداری ارتقا عملکرد این سیستم بوده است.

وی افزود: با اقدامات صورت گرفته میزان مصرف برس های قسمت شستشو حدود۶۰ درصد کاهش یافته ودر عین حال عیوب ناشی از عدم عملکرد مثبت قسمت شستشو کاهش قابل توجه یافته است.

وی افزود:در همین راستا با همکاری واحدهای مختلف ازجمله خرید وتدارکات،برق،مکانیک ،دفترفنی تولید و تعمیرات… توانستیم عمر براش‌ها را از یک به چهار ماه افزایش دهیم و به لحاظ کیفی از نمونه های خارجی این محصول نیز پیشی بگیریم.

وی خاطرنشان کرد:ارتقا سطح کیفی وبهبودعملکرد این قسمت حاصل تنظیمات دقیق سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قسمت‌های کنترلی و به روز آوری دستورالعمل‌های تعویض براش می باشد و بی شک این اقدام گام ارزشمندی در افزایش کیفیت محصولات و رضایت مشتریان شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری محسوب می‌شود و قدردان زحمات مجموعه همکاران از واحدهای مختلف هستیم.

گفتنی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری زیر مجموعه گروه فولاد مبارکه ، تولیدکننده کیفی‌ترین محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است که با اصلاحات صورت گرفته در قسمت شستشوی خط تولید این شرکت افزایش کیفیت محصولات را شاهد خواهیم بود.

photo ۲۰۲۳ ۱۱ ۰۲ ۰۹ ۳۸ ۵۹

2

تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۰۸
شناسه مطلب : 56003
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی