مانور مشترک پدافند غیرعامل و مدیریت بحران ، اطفا حریق و امداد و نجات در شرکت ورق‌خودرو چهارمحال و بختیاری
مانور عملیاتی پدافند غیرعامل و ارزیابی آمادگی توان عملیاتی واحد HSE شامل آتش‌نشانی و امداد پزشکی، در شرکت ورق خورو چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

به گزارش  چیلان ،رئیس واحد HSE شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیار با اعلام این خبر گفت: دشمن با ایجاد اختلال در زیر ساخت های حیاتی کشور به دنبال ایجاد بحران های اجتماعی و تبعات اقتصادی می باشد و آمادگی کامل در برخورد با این بحران امری بسیار مهم و کلیدی است.

رسول زمانی افزود: مانور ارزیابی توان عملیاتی و نمایش اندوخته‌های داوطلبان همیار و پرسنل واحد آتش‌نشانی و ایمنی و تیم پزشکی این شرکت نیز به منظور حفظ آمادگی و تمرین اتخاذ تصمیمات پیشگیرانه در برابر حوادث احتمالی برگزار شد.

زمانی با اشاره به شعار پدافند غیر عامل با عنوان‌ “ایران پایدار، به وسعت ایمان به بلندای امید” بیان کرد: با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر پدافند غیر عامل و همچنین ارتقا توان عملیاتی نیروهای آتش‌نشان و اورژانس و با هدف کاهش میزان آسیب پذیری در برابر تهدیدات وخطرات احتمالی این مانور انجام شد به شکل گسترده ای انجام شد. گفتنی است،شناخت صحیح و دقیق تهدیدات احتمالی و آمادگی کامل در مواجهه با شرایط بحرانی ناشی از این تهدیدات به یهبود شرایط پدافند غیرعامل کمک شایانی می کند.

11 136

2

تاریخ انتشار : ۱۱ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۹
شناسه مطلب : 56014
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی