تقدیر مدیر صنعت برق استان یزد از مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران
طی مراسمی که در سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه‌ای یزد برگزار شد، از شرکت فولاد آلیاژی ایران به دلیل همکاری با برق منطقه‌ای استان یزد، تقدیر شد.

به گزارش  چیلان ، در این مراسم از شرکت فولاد آلیاژی ایران به دلیل همکاری با شرکت برق منطقه‌ای استان در تنظیم و کاهش برق مصرفی در خطوط تولید این شرکت به‌منظور پیشگیری از خاموشی شهر در پیک های تابستان گرم ۱۴۰۲ و کمک به رفع ناترازی شبکه برق کشور با ارائه لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

مهندس اسدی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای استان یزد در متن تقدیرنامه ای که با عنوان مهندس کمال زاده، مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به نماینده این شرکت تقدیم کرده، آورده است:

افزایش تولید، تقویت کارآفرینی و اشتغال‌زایی از ارکان خودکفایی در بخش‌های مختلف و دستیابی به توسعه پایدار است که در این رهیافت، جهد و تکاپوی خردمندانه و همبستگی بین عناصر متعدد می‌تواند تنعم و رفاه عمومی جامعه را به ارمغان آورد.

اینک که با حسن‌نیت و عملکرد حمایت‌گرایانه و اخلاق‌مدارانه خود هم جهت با صنعت برق استان و با رویکرد حل مسائل به شیوه‌ای واقع‌گرایانه در راستای دستیابی به اهداف عالی میهن ایران عزیز اسلامی در برنامه‌های مدیریت و کنترل پیک‌بار تابستان ۱۴۰۲ مشارکت فعالانه و همدلانه داشته‌اید؛ از جنابعالی و مجموعه همکاران پرتلاشتان قدردانی و سپاسگزاری می‌شود.

از صانع هستی‌بخش، استمرار کامیابی، عافیت و تندرستی و عاقبت‌به‌خیری را برایتان مسئلت دارم.

2

تاریخ انتشار : ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۹
شناسه مطلب : 56085
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی