کمپرسورهای پروژه احیاء مستقیم طوبی سیرجان راه اندازی شد
با روشن شدن مشعل های ریفرمر و همچنین راه اندازی تجهیزات اصلی نظیر فن های Main & Ejector و Auxilary & Dilution و نیز کمپرسورهای ارزنر که از اصلی ترین تجهیزات پلنت های احیاء ست، پروژه طوبی به زودی وارد مرحله Dry Out و تولید محصول خواهد شد .

به گزارش  چیلان ، با روشن شدن مشعل های ریفرمر و همچنین راه اندازی تجهیزات اصلی نظیر فن های Main & Ejector و Auxilary & Dilution و نیز کمپرسورهای ارزنر که از اصلی ترین تجهیزات پلنت های احیاء ست، پروژه طوبی به زودی وارد مرحله Dry Out و تولید محصول خواهد شد .

پروژه طوبی به ظرفیت طراحی یک میلیون و ۸۵۰ هزار تن آهن اسفنجی با سرمایه گذاری سهامداران شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در قالب قرارداد EPC و در ادامه اجرای موفق دو پروژه مگا مدولهای گوهر و کوثر در استان کرمان و شهرستان سیرجان از سوی گروه MMTE تکمیل نصب و به راه اندازی رسیده است .

این پروژه مهم در آذرماه به مرحله تولید میرسد و با این ترتیب شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با تولید سالیانه بالغ بر ۵/۶میلیون تن آهن اسفنجی بعد از فولاد مبارکه بزرگترین تولید کننده آهن اسفنجی در ایران و ضمنا بزرگترین تامین کننده و فروشنده آهن اسفنجی برای تولید کنندگان فولاد کشور نیز خواهد شد .

2

تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ماه ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۲
شناسه مطلب : 56435
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی