به میزبانی شرکت اپال پارسیان سنگان صورت پذیرفت ; تشکیل کارگروه تخصصی حمل و نقل با حضور مدیران حمل و نقل شرکت های معدنی منطقه ویژه معدنی سنگان با هدف رفع مشکلات حوزه حمل و نقل منطقه
جلسه‌ی بررسی مشکلات حمل‌ونقل منطقه سنگان و هم اندیشی برای تشکیل کارگروه مربوطه روز سه شنبه 14 آذرماه 1402 با حضور و رئیس کمیسون انجمن حمل و نقل و لجستیک کشور، مدیران ارشد مجتمع اپال پارسیان سنگان و جمعی از مدیران شرکت های معدنی منطقه سنگان در محل مجتمع اپال پارسیان برگزار شد.

به گزارش  چیلان ،جلسه‌ی بررسی مشکلات حمل‌ونقل منطقه سنگان و هم اندیشی برای تشکیل کارگروه مربوطه روز سه شنبه ۱۴ آذرماه ۱۴۰۲ با حضور و رئیس کمیسون انجمن حمل و نقل و لجستیک کشور، مدیران ارشد مجتمع اپال پارسیان سنگان و جمعی از مدیران شرکت های معدنی منطقه سنگان در محل مجتمع اپال پارسیان برگزار شد.

اردشیر عسکری مدیر ارشد مجتمع اپال پارسیان سنگان بر اتخاد سیاست های جاده ای در حوزه پرداخت هزینه های مربوط به کرایه حمل بار تاکید کرد و گفت: تدوین سیاست ها به منظور ایجاد رویه واحد جهت پرداخت کرایه های حمل باردر تمامی شرکت های صنعتی و معدنی منطقه می تواند تحولی شگرف در منطقه ایجاد نماید.

صفریان نائب رئیس انجمن سنگ آهن ایران رشد و توسعه در منطقه سنگان را اتفاقی بی نظیر عنوان کرد.

وی به تشریح رویکردهای کلی حوزه حمل و نقل ریلی و جاده ای با محوریت ایجاد هماهنگی بین شرکت های صنعتی و معدنی منطقه پرداخته و بر ضرورت مشارکت تمامی اعضا به عنوان بازوهای مشورتی در مسیر نیل به اهداف مربوطه تاکید کرد.

در این نشست به منظور تدوین راهکارهای اجرایی برای ایجاد وحدت رویه و تعامل بیشتر بین شرکت های معدنی منطقه و در راستای ارتقای کیفی و کمی صنعت حمل‌ونقل کشور پس از تبادل نظر میان حاضران مقرر شد کارگروه انجمن حمل و نقل مرکب از مدیران و کارشناسان سرآمد هر شرکت به منظور بررسی چالشهای موجود و ارائه راهکارهای اجرایی در جهت بهبود شرایط نسبت برگزاری جلسات مستمر اقدام و به ارائه پیشنهادات و راهکارهای اجرایی بپردازند. در ادامه اعضای کارگروه انجمن حمل و نقل منطقه سنگان مشخص و با رای گیری نیز رئیس و دبیر کارگروه مذکور معرفی شدند.

شایان ذکر است؛ در ابتدای نشست مذکور از حاضران در جلسه تقاضا شد که به بیان مشکلات و چالش های موجود در حمل ونقل اعم از جاده ای و ریلی و همچنین دغدغه های موجود در این حوزه بپردازند.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ماه ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۴
شناسه مطلب : 57099
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی