پیام مدیرعامل فولاد خراسان برای پنجمین جشنواره ملی فولاد / اقدامی برد- برد در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد / صنعت فولاد، نیازمند «توسعه نگاه ملی» است
طهمورث جوان بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان (فخاس) در خصوص پنجمین جشنواره ملی فولاد نوشت:«بومی سازی» و توانمندسازی درونی اقتصاد کشور، نیازمند ایجاد ذهن، زبان و درک مشترک میان تامین کنندگان، سازندگان و تولیدکنندگان فولاد است و در این راستا «میزهای تعمیق ساخت داخل» در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، فرصتی برای تعامل صنایع کلیدی با سازندگان و همچنین معرفی پتانسیل های بومی سازی کشور است. درستی و کارآمدی فرآیندهای ارزیابی و توانمندسازی تامین کنندگان، اقدامی برد- برد برای همه طرف های این تعامل خواهد بود.

به گزارش  چیلان ، طهمورث جوان بخت، مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان (فخاس) در خصوص پنجمین جشنواره ملی فولاد نوشت:«بومی سازی» و توانمندسازی درونی اقتصاد کشور، نیازمند ایجاد ذهن، زبان و درک مشترک میان تامین کنندگان، سازندگان و تولیدکنندگان فولاد است و در این راستا «میزهای تعمیق ساخت داخل» در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، فرصتی برای تعامل صنایع کلیدی با سازندگان و همچنین معرفی پتانسیل های بومی سازی کشور است. درستی و کارآمدی فرآیندهای ارزیابی و توانمندسازی تامین کنندگان، اقدامی برد- برد برای همه طرف های این تعامل خواهد بود.

رویدادهای ملی در زمینه تولید فولاد و تبادل نظر سازندگان، تولیدکنندگان، شرکت های دانش بنیان و متخصصان زنجیره فولاد کشور بستری مناسب برای تبادل و اشتراک گذاری دیدگاه ها، همسویی در راستای رفع چالش ها و گردآوری تجارب و درس آموخته ها در همه جای کشور است. همچنین ایجاد شبکه و گسترش تعامل میان سازندگان و تامین کنندگان، ارتقای دانش فنی و تجمیع دانش را به عنوان ره‌آورد در خود دارد.

متن کامل را در ویژه نامه جشنواره_و_نمایشگاه_ملی_فولاد_ایران بخوانید.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۱
شناسه مطلب : 57720
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی