رشد ۳۷ درصدی فروش ۱۰ ماهه امسال چادرملو در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دی ماه امسال، با فروش 45 هزار و 929 میلیارد ریال میزان فروش محصولات خود را نسبت آذر ماه امسال بالغ بر ۴،۳1 درصد افزایش داده است . میزان فروش آذر ماه امسال بیش از 44 هزار میلیارد ریال بوده است.

به گزارش  چیلان ،شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در دی ماه امسال، با فروش ۴۵ هزار و ۹۲۹ میلیارد ریال میزان فروش محصولات خود را نسبت آذر ماه امسال بالغ بر ۴،۳۱ درصد افزایش داده است . میزان فروش آذر ماه امسال بیش از ۴۴ هزار میلیارد ریال بوده است.

همچنین این میزان فروش در مقایسه با دیماه سال ۱۴۰۱ که مبلغ ۲۹ هزارو ۷۴۰ میلیارد ریال بوده از ۵۴،۴۳ درصد رشد برخوردار بوده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو این شرکت در عملکرد فروش خود در ۱۰ ماهه سال جاری رغم ۴۶۴ هزارو ۲۹۴ میلیارد ریال را ثبت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ به میزان ۳۶،۹۱ درصد رشد را نشان می دهد .

در ده ماهه سال گذشته میزان فروش چادرملو بالغ بر ۳۳۹ هزارو ۱۱۵ میلیارد ریال بوده است .

گفتنی است، بر اساس آمار معاملات بازار فیزیکی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۶ بهمن ۱۴۰۲شرکت معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با فروش ۲۱۰ هزار تن کنسانتره ، گندله آهن و شمش بلوم به ارزش یک هزار و ۱۷۵ میلیارد تومان، پس از شرکت ملی مس ایران در ردیف دومین شرکت برتر بر اساس ارزش فروش قرار گرفت .

2

تاریخ انتشار : ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۴
شناسه مطلب : 58426
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی