بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه توانمندیهای ذوب آهن اصفهان
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه 9 بهمن ماه 1402 از نمایشگاه توانمندیهای تولیدات داخل در محل حسینیه امام خمینی (ره) بازدید کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی روز دوشنبه ۹ بهمن ماه ۱۴۰۲ از نمایشگاه توانمندیهای تولیدات داخل در محل حسینیه امام خمینی (ره) بازدید کردند.

به گزارش خودرونویس، در این نمایشگاه شرکتهای فولادی و معدنی از جمله ؛ ذوب آهن اصفهان ، معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد خوزستان، معدنی و صنعتی چادرملو، صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان حضور داشتند. مهدی کوهی مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در گزارشی به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرد: این شرکت با ۵۳ سال سابقه در تولید فولاد طویل ساختمانی و به عنوان مادر صنعت فولاد با تولید ریل ملی هم اکنون پیشران توسعه راه آهن سراسری و متروی کلانشهرها و بلند مرتبه سازی در کشور است.


کوهی در ادامه به تولید بیش از ۱۵۰ هزار تن ریل برای ساخت خطوط راه آهن تبریز -ائل گلی، تبریز – میانه – اردبیل، همدان – سنندج و شهر پرند به تجریش اشاره و یادآور شد: ذوب آهن اصفهان افتخار دارد در زمان تحریم های ظالمانه با آخرین تکنولوژی روز دنیا ریل مورد نیاز متروی کلانشهرها از جمله تبریز، مشهد، شیراز و اصفهان را تامین می نماید.


مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در ادامه با توجه به تولید تیرآهنهای بال پهن پیچ و مهره ای برای تسریع در صنعتی سازی ساختمان و بلند مرتبه سازی گفت: افتخار داریم برای انبوه سازی مسکن تیرآهن های بال پهن را در سایزهای مختلف تولید و علاوه بر سرعت ،دقت، ایمنی و کاهش قیمت تمام شده را برای هموطنان به ارمغان آوریم.


در این نمایشگاه تولیدات داخلی کشور با محوریت شرکتهای دانش بنیان و زنجیره ی تامین تولید در ۴۰ غرفه ارائه  شد.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۵
شناسه مطلب : 58492
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی