ثبت رکورد حمل روزانه در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با حمل۲هزار و ۴۴۵ تن محصول در ۱۵ فروردین موفق به ثبت رکورد حمل روزانه شد.

به گزارش  چیلان ،سرپرست برنامه ریزی شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری گفت: در تاریخ ۱۵ فروردین سال ۱۴۰۳ شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با ارسال و تحویل بیش از ۲ هزار و ۴۴۵هزار تن انواع محصولات گالوانیزه به مشتریان رکورد چشمگیری در تحویل روزانه محصولات گالوانیزه به ثبت رساند.

کریم داودی افزود: این میزان حمل با افزایش۱۸۱ تنی و رشد ۸درصدی نسبت به رکورد قبلی به‌دست‌آمده است و رکورد قبلی حمل روزانه مربوط به ۱۶خردادماه ۱۳۹۸ به میزان ۲۲۶۴ می باشد.

داودی ادامه داد: آمارهای به ثبت رسیده ، عملکرد شرکت ورق خودرو در حوزه حمل محصول روندی رو به رشد را نشان می‌دهد و این رکورد رقم ۲برابری حمل روزانه را نسبت به ظرفیت اسمی کارخانه نشان می دهد.

وی یاد آورشد:تولید گریدهای ویژه محصولات گالوانیزه درشرکت ورق و نیاز مبرم صنعت خودروسازی کشور به این محصولات،مدیریت شرکت را بر آن داشت تا با برنامه ریزی هرچه دقیق تر، فرآیند بهبود مستمر حوزه حمل محصول را با حساسیت بیشتری در دستور کار خود قرار دهد.

داودی خاطرنشان کرد: دستاوردهای چشمگیر حمل محصولات در شرکت ورق خودرو در تداوم موفقیت‌ها و دستاوردهای شرکت در دیگر حوزه‌ها رقم خورد و حاصل تلاش، همدلی و تعامل مؤثر همکاران تلاشگر دیگرواحد ها از جمله تولید می باشد. داودی ادامه داد: در سال گذشته حدود بیش از ۳۱۸ هزار تن به مقصد مشتریان داخلی در اقصی نقاط کشور ارسال شد که این میزان تحویل کالا در بازار داخلی برای شرکت ورق خودرو در نوع خود افتخار محسوب می‌شود. گفتی است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری تنها تولید کننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور می باشد.

photo ۲۰۲۴ ۰۴ ۱۰ ۰۸ ۵۲ ۰۴

 

2

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۵
شناسه مطلب : 59730
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی