هلدینگ صنعتی و معدنی غدیر، پست منتسب به مدیرعامل این مجموعه را تکذیب کرد/ بی‌اخلاقی دلال‌مابانه در نشر اکاذیب با هدف خاص
هلدینگ صنایع و معادن غدیر، انتشار تصویر ساختگی در فضای مجازی و انتصاب آن به دکتر سید ابوتراب فاضل توسط برخی ترول های مجازی را تكذيب كرد.

به گزارش  چیلان ، هلدینگ صنایع و معادن غدیر، انتشار تصویر ساختگی در فضای مجازی و انتصاب آن به دکتر سید ابوتراب فاضل توسط برخی ترول های مجازی را تکذیب کرد.

به تازگی متنی سفارشی در برخی کانالها و اکانت‌های توییتری افراد معلوم‌الحال با هدف ایجاد تنش در مجموعه بزرگ سرمایه‌گذاری غدیر و هلدینگ صنایع و معادن این شرکت منتشر شده است که با منضم نمودن تصویر ساختگی، آن را به مدیرعامل مجموعه هلدینگ صنعتی و معدنی غدیر منتسب نموده اند.

این روابط‌عمومی ضمن تاکید بر ساختگی و جعلی بودن تصویر و متن یاد شده، ضمن تاکید بر لزوم دقت بیشتر در بازنشر مطالب و توجه جدی‌تر به صحت‌سنجی آن پیش از فرآیند بازنشر اخبار، اعلام می‌دارد این مطالب کذب صرفاً به جهت تشویش اذهان مدیران دلسوز و مردم انقلابی و زیر سوال بردن عملکرد مطلوب نیروهای متعهد و متخصص هلدینگ صنایع و معاون غدیر، توسط افراد معلوم‌الحال جعل و منتشر می‌شود. همچنین این شرکت، حق پیگیری حقوقی در خصوص جعل عنوان و انتشار اخبار ناصحیح منتسب مذکور را برای خویش محفوظ می‌داند.

لازم به ذکر است عده‌ای به دلیل دستاوردهای مهم این مجموعه ازجمله جهش تولید و سودآوری، پذیرش در بازار سرمایه و ایجاد شفافیت کامل، ایجاد طرح‌های منحصر به فرد توسعه زنجیره ارزش، رضایت‌مندی کارمندان، شفاف‌سازی در فرایندهای فروش، پرداخت بدهی‌های این مجموعه و… که باعث ناکامی طماعان و سودجویان و دلالان از این مجموعه شده است، سعی دارند تا حال که فرصتی برای رویارویی با این دستاوردها در حوزه آمار و ارقام ندارند، از راه‌های غیراخلاقی و غیرحرفه‌ای دست به تخریب مدیران خدوم و انقلابی این مجموعه بزنند.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۵۳
شناسه مطلب : 60358
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی