پیام تسلیت مدیر عامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهانشان
محسن مصطفی پور, شهادت این مجاهدان خستگی ناپذیر را به امام زمان (عج) ، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، بازماندگان ایشان و مردم داغدار کشورمان در اقصی نقاط جهان تسلیت عرض کرد.

به گزارش  چیلان  در متن این پیام چنین آمده است:

بسم رب الشهداء والصدیقین

در سالروز ولادت ولی نعمت مان ، آفتاب تابان ایران حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و در روزهایی که شهرستان شهید پرور نی ریز و مخصوصاً مجتمع فولاد غدیر با اشتیاق وافر منتظر قدوم پر برکت رییس جمهور محبوب برای افتتاح طرح های ملی و ارزنده ای بود، متاسفانه در حادثه ای دلخراش و دردناک برای بالگرد حامل ایشان، روح بلند رییس جمهور مجاهد و خستگی ناپذیرمان شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی و همراهان صدیق و انقلابی ایشان به ملکوت اعلی پیوست.

بی شک هر منصفی می داند که شوق و عشق به خدمتگزاری و مردم داری این رییس جمهور مکتبی در تمام لحظات شبانه روز موج می زند.

علاوه بر شهادت ایشان ، فقدان هیات همراه حضرت آیت الله آل هاشم امام جمعه مکتبی تبریز، دکتر امیرعبدالهیان وزیر محترم امور خارجه، دکتر رحمتی استاندار جوان و سختکوش آذربایجان شرقی و  برادر و همتبار ارجمندم،  جان فدای انقلاب، سردار سید مهدی موسوی و سایر همراهان بخش دیگری از این درد جانکاه و مصیبت بزرگ در تاریخ انقلاب اسلامی است.

شهادت این مجاهدان خستگی ناپذیر را به امام زمان (عج) ، رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی، بازماندگان ایشان و مردم داغدار کشورمان در اقصی نقاط جهان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم روح ایشان همراه با سردار دل‌ها حاج قاسم عزیز در بهشت برین همنشین با اولیاء الله باشد.
مطمئن هستیم با تدابیر و درایت همیشگی و مقتدرانه رهبری معظم انقلاب و همدلی ملت شریف و بزرگوار، ایران عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره بالنده و استوار و مصون از بلایا و خدشه خواهد بود .

محسن مصطفی پور

مدیر عامل مجتمع فولاد غدیر نی ریز

2

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۴۰
شناسه مطلب : 60460
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی