تداوم رکوردشکنی‌های فولاد خراسان در سال جهش تولید
ماه اردیبهشت در حالی با ثبت سه رکورد تولید ماهانه، توسط کارکنان پرتلاش واحد شرکت مجتمع فولاد خراسان در نواحی گندله‌سازی و‌احیا مستقیم به پایان رسید که نوردکاران این مجتمع یک رکورد روزانه را نیز پس از ۷ سال جابه‌جا کردند.

به گزارش  چیلان ،کارکنان پرتلاش واحد نورد این مجتمع موفق شدند رکورد تولید ۱۳۳۶ تن میلگرد مقطع ۱۰ میلیمتر را در یک شبانه روز کاری ثبت کرده و رکورد پیشین این ناحیه را که در ۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۶ ثبت شده بود، ۱۱۵ تن ارتقا دهند.

معاون بهره‌برداری فولاد خراسان شکستن پیاپی رکوردهای روزانه و ماهانه تولید را بیش از هر چیز ناشی از حمایت‌های مدیریت عالی شرکت، انگیزه، توانمندی و تعهد کارکنان، آماده به کاری بالای تجهیزات و پشتیبانی و تامین مناسب و به موقع ملزومات تولید دانست.

فضیلتی با بیان این که رکورد پیشین تولید روزانه میلگرد مقطع۱۰، ۱۱۵ تن ارتقا یافته افزود: این موفقیت در حالی رقم خورد که آخرین رکورد ثبت شده از تولید روزانه این محصول در خردادماه سال ۱۳۹۶ به میزان ۱۲۲۱ تن ثبت شده بود.

فضیلتی با اشاره به شرایط بسیار مساعد حاکم بر تامین مواد اولیه، ملزومات تولید و انگیزه‌ و روحیه‌ منابع انسانی شرکت ابراز امیدواری کرد که روند رو به رشد تولید در ماه‌های آتی‌ همچنان استمرار یابد.

2

تاریخ انتشار : ۷ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۹
شناسه مطلب : 60561
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی