جایگاه “ایریتک” در صدر شرکت‌های مهندسی کشور، تثبیت شد
در حال حاضر فعالیت بسیاری از شرکت‌ها‌ به واسطه دو ابر چالش مشکلات بانکی، تحریم‌ها با دغدغه‌هایی روبه‌رو است. این شرکت‌ها تلاش می‌کنند با ارائه طرح‌های جدید و ورود در پروژه‌های بکر موقعیت اقتصادی خود را ارتقا دهند‌.

به گزارش  چیلان ،در این راستا شرکت «ایریتک» با حضور در طرح‌ها و پروژه‌های ویژه توانسته به جایگاه قابل قبولی در داخل و خارج از کشور دست یابد.

در حال حاضر این شرکت درحال اجرای ۱۳ پروژه بزرگ به ارزش حدود یک میلیارد یورو است که باعث تثبیت جایگاه آن در صدر شرکت‌های مهندسی کشور شده است.

یاد‌آور می‌شود این شرکت با اجرای طرح‌های در دست اجرا تحول بزرگی در صنایع فلزی و معدنی کشور انجام خواهد داد که برآیند این فعالیت‌ها به واسطه تلاش‌های مستمر طی ۶ ماه گذشته است‌.

شرکت بین‌المللی مهندسی ایران دارای چندین شرکت زیرمجموعه است که در راستای بهره‌وری حداکثری و اجرای باکیفیت‌تر پروژه‌های آن فعالیت می‌کنند اما به دلیل برخی مشکلات در سال‌های پیشین، نمی‌توانستند از تمام پتانسیل خود استفاده کنند؛ به نحوی که شرکت‌هایی نظیر ایکا ساخت، آیمکو و… در حداقل ظرفیت خود به سر می‌بردند اما در حال‌ حاضر و به مدد عزم راسخ تیم جدید مدیریتی ایریتک، این مجموعه مجددا موفق به افزایش ظرفیت تولیدی و فعال شدن واحدهای زیرمجموعه‌ خود شده است.

این موفقیت‌ها در حالی به دست آمده که مشکلات بانکی، تحریم‌ها و… کماکان وجود دارد. شرکت بین‌المللی مهندسی ایران همچنین در تلاش برای افزایش و ارتقای تعامل با کارفرمایان و پیمانکاران است تا از این راه ضمن حفظ برند معتبر «ایریتک» و افزایش سرعت اجرای پروژه‌‎ها، سود بیشتری برای مشتریان و کارفرمایان خود حاصل کند.

1024x674 1

2

تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۶
منبع : دنیای اقتصاد
شناسه مطلب : 60760
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی