میدکو به ازای هر سهم ۱۹۰ ریال سود تقسیم کرد
مجمع عمومی عادی سالیانه میدکو با حضور بیش از ۹۶درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع در خصوص سودآوری و قیمت سهام شرکت توضیح داده شد و تحریم‌ها، افزایش هزینه حمل و نقل و رشد قیمت مواد اولیه از جمله مواردی بودند که بر روی سود شرکت تاثیر گذار بودند.

به گزارش  چیلان ،مجمع عمومی عادی سالیانه میدکو با حضور بیش از ۹۶درصد سهامداران برگزار شد. در این مجمع در خصوص سودآوری و قیمت سهام شرکت توضیح داده شد و تحریم‌ها، افزایش هزینه حمل و نقل و رشد قیمت مواد اولیه از جمله مواردی بودند که بر روی سود شرکت تاثیر گذار بودند.

در این مجمع عنوان شد: طرح های توسعه ای در حال پیگریی هستند، محصول آهن اسفنجی ارزش افزوده خوبی داشته است و فروش این محصول مشکل خاصی ندارد و سبب افزایش سود شرکت خواهد بود.

تأسیس کارخانه‌ها در استان کرمان به علت اهمیت هزینه حمل و نقل و نزدیکی صنایع به معدن است و میدکو برای تامین آب کارخانه های کرمان برنامه منظمی دارد و برای تصفیه فاضلاب زرند و کرمان در حال برنامه ریزی است.

همچنین علت تولید کمتر از ۵۰درصد ظرفیت فولاد زرند در سال ۱۴۰۲ این بوده که در معدن جلال آباد به سنگ آهن با عیار کافی دست پیدا نکرده ایم و با توجه به هزینه حمل، تهیه سنگ آهن از نقاط دورتر توجیه اقتصادی نداشت و ترجیح داده شد که تمرکز روی معدن جلال آباد برای دستیابی به پهنه‌های با عیار کافی قرار بگیرد.

در پایان این مجمع صورت‌های مالی تصویب و به ازای هر سهم ۱۹۰ ریال سود تقسیم شد.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۸
شناسه مطلب : 60817
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی