مدیر عامل «فغدیر» در جلسه مجمع عمومی سالانه این شرکت خبر داد/ تولید آزمایشی گندله سازی بهاباد / ظرف یک ماه و نیم آینده به تولید تجاری می‌رسیم
احمد صادقیان امروز در جلسه مجمع عمومی سالانه فغدیر اظهار کرد: تاثیر تحریم ها، مشکلات مربوط به انتقال ارز و ارسال کالاهای خارجی تامین کنندگان به داخل کشور و… از مشکلات اساسی در پیشبرد پروژه گندله سازی بهاباد بوده است.

به گزارش  چیلان ، احمد صادقیان امروز در جلسه مجمع عمومی سالانه فغدیر اظهار کرد: تاثیر تحریم ها، مشکلات مربوط به انتقال ارز و ارسال کالاهای خارجی تامین کنندگان به داخل کشور و… از مشکلات اساسی در پیشبرد پروژه گندله سازی بهاباد بوده است.

وی خبر داد: گندله سازی بهاباد تولید آزمایشی را انجام داده، پیش بینی ما این است که ظرف یک ماه و نیم آینده به تولید تجاری برسیم.

مدیر عامل فولاد و آهن غدیر ایرانیان تأکید کرد: مذاکرات و توافق نامه هایی را با مجموعه نوظهور کویر بافق برای تولید سنگ بهاباد و شرکت چادرملو برای تولید کنسانتره آن آغاز کرده ایم.

وی ادامه داد: خط ریلی مجموعه بهاباد نیز احداث تا چندی دیگر آماده بهره برداری می باشد.

صادقیان در خصوص معدن c5 توضیح داد: این معدن در حال حاضر خریداری شده و عملیات اکتشاف با سرعت بر روی آن در حال انجام هست تا شهریور نیز وارد بحث استخراج و بهره بردای از معدن می شویم. همچنین باطله برداری این معدن در سال جاری شروع می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ماه ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۰
شناسه مطلب : 60820
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی