تازه ترین عناوین
چشم انداز مثبت تولید مقاطع طویل در نیمه دوم سال ۲۰۱۷
انجمن بین المللی تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد (IREPAS) چشم انداز کوتاه مدت خود را برای بخش محصولات طویل فولادی منتشر کرد که براساس این گزارش وضعیت مقاطع طویل فولادی تا پایان سال مثبت ارزیابی شده است.

ترجمه  چیلان  از متال اکسپرت، این انجمن انتظار دارد در باقیمانده سال جاری، وضعیت بازار در شرایط ثابتی باقی بماند.

با این حال، برخی نگرانی ها وجود دارد که می تواند سبب معکوس شدن پیش بینی ها درباره توسعه بازار گردد.

برای مثال تحقیقات آمریکا که با تاخیر اعلام از سوی مقمات همراه بوده، همچنان نگرانی هایی را در حوزه تجارت آتی ایجاد کرده است.

هرچند که تامین کنندگان شاهد روند صعودی قیمت ها در بازار و همینطور بهبود تقاضا در اکثر نقاط جهان هستند که عمده این مسئله به جهت عدم حضور فعال چین در بازار اتفاق افتاده است.

 در میان این مسائل، برخی موضوعات مهم نظیر مشکلات تامین الکترود گرافیتی و فراورده های نسوز می تواند تولید را در کوتاه مدت محدود نماید.

انجمن بین المللی تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد جهان انتظار دارد در نیمه دوم سال ۲۰۱۷ وضعیت تولیدکنندگان به لحاظ فروش و قیمت گذاری همچنان تقویت شود مگر آنکه اتفاقات غیرمنتظره ای از سوی دولت آمریکا رخ دهد که می تواند بازار جهانی را دوباره دچار تغییراتی نماید.

این انجمن همچنین درمورد روند قیمتی مواد خام و فولاد عقب نشینی نکرده و معتقد است صعود قیمت ها براساس شواهد حاکم بر بازار ادامه دارد.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
شناسه مطلب : 13905
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.