رشد ۵۵ درصدی صادرات شمش بزرگترین صادرکننده فولاد کشور
فولاد خوزستان موفق شد در مدت 5 ماه و 7 روز از سال، درمجموع بیش از یک میلیون و 226 هزار تن محصول صادر نماید درحالی که این شرکت در مدت مشابه سال قبل موفق به صادرات 676 هزار تن فولاد شده بود.

 

به گزارش  چیلان ، صادرات محصول شرکت فولاد خوزستان با رشد قابل ملاحظه‌ای تا تاریخ هفتم شهریورماه ۹۶، به رقم قابل ملاحظه یک میلیون و ۲۲۶ هزارو ۵۱۴ تن رسید و بدین ترتیب صادرات محصول نهایی این فولادساز بزرگ کشور در کمتر از ۱۶۲ روز، از مرز یک میلیون و دویست هزارتن عبور کرد.

محمدحسین امام، مدیر صادرات شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب گفت: این رکوردشکنی با رشد ۵۵ درصدی صادرات شمش نسبت به مدت مشابه سال قبل حاصل شده است.

وی تصریح کرد: تناژ صادرات محصولات شرکت فولاد خوزستان، سال گذشته در همین تاریخ ۶۷۶ هزار و ۶۶ تن بود و با توجه به این دستاورد، در مجموع بالغ بر ۵۵۰ هزارو ۴۴۸ تن رشد صادرات نسبت به مدت مشابه سال ۹۵ انجام شده است.

به نقل از مدیر صادرات، کل میزان صادرات شرکت در سال ۹۵، یک میلیون و ۸۸۹ هزار و ۳۴ تن بوده است. و این در حالی است که تا هفتم شهریور ماه سال جاری میزان صادرات یک میلیون و ۲۲۶ هزار و ۵۱۴ هزار تن رقم خورده است و تا پایان این تاریخ، نزدیک به ۶۵ درصد از کل صادرات سال گذشته تحقق یافته است.

2

تاریخ انتشار : ۱۱ شهریور ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶
شناسه مطلب : 14347
ارسال
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.