تازه ترین عناوین
تولید فولاد خام هند در ماه دسامبر بهبود یافت
هند همچنان در ماه دسامبر هم شاهد رشد تولید و مصرف فولاد بود. تولید فولاد خام هند در بین ماه های آوریل تا دسامبر رشد 4.6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت و به 75 میلیون و 500 هزار تن رسید.

به گزارش  چیلان ، در دوره مورد بررسی کل حجم تولید ۶ تولیدکننده برتر هند رشد ۶.۵ درصدی داشت درحالی که سایر تولیدکنندگان رشد ۲.۱ درصدی را شاهد بودند.

وزیر فولاد هند گفته مفتخر است که اعلام کند در سال ۲۰۱۷ تولید فولاد خام این کشور به بیش از ۱۰۰ میلیون تن رسیده و این موضوع نشان دهنده تعهد صنعت به تقویت بخش فولاد هندوستان است.

گفتنی است، طبق آمار تولید فولاد خام هند به ۱۰۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسید که رشد ۵.۹ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۶ داشت. مصرف فولاد این کشور هم در ماه دسامبر با سرعت بیشتری رو به بهبود رفت. در بین ماه های آوریل تا دسامبر تقاضا برای فولاد در هند با رشد ۵.۲ درصدی به ۶۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تن رسید.

چنین رشدی به دلیل تعریف پروژه های ساختمانی جدید و تقاضای شرکت های نوردی بوده است.

بنابراین فعالان بازار انتظار رشد بیشتری را در کوتاه مدت دارند. تمامی کارخانه ها و فروشندگان می گویند تقاضا در هند خوب است و تجار امیدوارند وضعیت تا ماه های ابتدایی سال ۲۰۱۸ بدین شکل باقی بماند.

بهبود تقاضای داخلی فولاد هند سبب شده شاهد افت ۵ درصدی صادرات محصولات نهایی هند در ماه دسامبر و رسیدن آن به ۹۶۴ هزار تن باشیم.

البته در مجموع ماه های آوریل تا دسامبر رشد ۵۲.۹ درصدی صادرات به چشم خورد.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
شناسه مطلب : 16686
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.