تازه ترین عناوین
از شروع تولید تقاضای پیش خرید صادراتی داشته ایم
با توجه به اینکه هلدینگ کاوه پارس در منطقه آزاد اروند و در نزدیکی آب های آزاد قرار دارد درواقع بازارهای داخلی چندان مورد توجه ما نبوده و هدف صادرات است.

هاشم نظام آبادی مدیرعامل فولاد کاوه اروند در گفت و گو با  چیلان  گفت: در ساختار هلدینگ کاوه پارس، فولاد کاوه اروند یکی از حلقه های تکمیل زنجیره تولید فولاد است چرا که با تولید میلگرد و کلاف کاوه اروند، علاوه بر صادرات شمش فولاد کاوه جنوب، محصول نهایی هم در مجموعه هلدینگ صادر شده و ارزش افزوده بیشتری ایجاد می شود.

وی افزود: به طورکلی فولاد کاوه اروند با هدف صادرات محصولات نهایی احداث شده و هم از نظر تکنولوژی روز دنیا و هم کیفیت تولیدات و هم موقعیت جغرافیایی برنامه ریزی های لازم برای تحقق این هدف اصلی انجام شده است.

نظام آبادی تصریح کرد: درواقع بازارهای داخلی چندان مورد توجه ما نبوده و نخواهد بود چرا که این کارخانه در منطقه آزاد اروند در کنار آب و در همسایگی کشور عراق قرار دارد و لذا کشور عراق و دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس بازارهای هدف ما هستند. البته کشورهای دیگری هم متقاضی محصول تولیدی فولاد کاوه اروند هستند و از همان ماه ابتدایی تولید چندین شرکت خارجی خواهان خرید یک ساله محصول تولیدی ما هستند.

2

تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
شناسه مطلب : 17242
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.