مدیرعامل جدید فولاد اکسین خوزستان معارفه شد
مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان امروز شنبه (۴ اسفند ۹۷) با حضور دکتر محمدرضا رستمی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، اعضای هیئت مدیره و معاونین و مدیران شرکت در سالن کنفرانس حوزه مدیریت فولاد اکسین برگزار شد.

به گزارش  چیلان  به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان، دکتر رستمی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشور در این نشست طی سخنانی بیان کرد: باعث افتخار است و بی نهایت خداوند متعال را شاکرم که این فرصت پیش آمد تا از نزدیک در کنار مدیران خوب و جوان شرکت فولاد اکسین خوزستان باشم.

وی از اکسین به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در کشور و خاورمیانه یاد کرد و از اعضای هیأت مدیره به واسطه تدارک این جلسه قدردانی نمود.

وی در بخشی از سخنان خود از مهندس کروشاوی در مدت سرپرستی ایشان تشکر کرد و از مهندس محمودپور مدیر عامل سابق شرکت نیز بخاطر تلاش های بی شائبه وی نیز قدردانی نمود.

دکتر رستمی در خصوص موضوع معارفه مدیر عامل جدید بیان کرد: خوشبختانه با موافقت سایر اعضاء هیأت مدیره شرکت، مهندس ابراهیمی که با تحصیلات عالیه در زمینه متالورژی و پیش تر در صنایع فولاد خوزستان به عنوان عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیر عامل مشغول بکار بوده اند، به جهت اعتماد سازی و تعامل هرچه بیشتر با شرکت فولاد خوزستان به عنوان مدیر عامل جدید شرکت منصوب نماییم تا انشالله بخشی از مشکلات اکسین مرتفع و شاهد ارتباط خوب و سازنده با دیگر صنایع مرتبط فولادی باشیم.

وی در پایان گفت: خواهش بنده از حاضرین جلسه این است که با همدلی بیش از پیش در کنار مهندس ابراهیمی نهایت تلاش خود را در تحقق اهداف عالیه سازمان داشته باشند و در این مسیر نیز همراه و یاور وی باشند.

در ادامه رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان به ایراد سخن پرداختند و ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای مهندس ابراهیمی مدیرعامل جدید از زحمات مهندس کروشاوی سرپرست سابق شرکت تقدیر کردند.

مهندس ابراهیمی مدیر عامل جدید شرکت نیز با ذکر آیه ای از قرآن کریم گفت: سپاسگزار خداوند متعال هستم بخاطر اینکه فرصتی دیگر پیش آمده تا در خدمت استان شهید پرور خوزستان باشم و بسیار سپاسگزارم از حسن نیت سهامداران محترم برای اعتمادشان در خصوص انتصاب بنده به عنوان مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان. نکته اصلی با توجه به سابقه بنده در فولاد خوزستان این است که با توجه به ویژگی بسیار منحصر بفرد این شرکت، یعنی خاص بودن و تکنولوژی بروزی که در منطقه دارد، با همدلی و هم افزایی سایر مدیران در امر تولیدات و صادرات محصولات شرکت بتوانیم بیش از پیش فعال باشیم و انشالله در تحقق منویات مقام معظم رهبری و در شکوفایی صنعت فولاد کشور بخصوص فولاد اکسین خوزستان پاک و پیروز باشیم.

2

تاریخ انتشار : ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷
شناسه مطلب : 23943
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.