پنلی برای طرح ویژه حمایت از تولید
پنل پرسش و پاسخ "طرح اعتباری ویژه حمایت از تولید بانک صادرات (طراوت)" با حضور معاون اعتباری بانک صادرات ایران در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد برگزار می شود.

پنل پرسش و پاسخ “طرح اعتباری ویژه حمایت از تولید بانک صادرات (طراوت)” با حضور معاون اعتباری بانک صادرات ایران در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد برگزار می شود.

پاسخ سوالات ذیل را می توانید از معاون اعتباری بانک صادرات دریافت کنید:
شرایط دریافت اعتبارات طرح طراوت
چطور باید از طرح اعتباری طراوت استفاده کنیم؟
مزایای طرح اعتباری طراوت

▫️در طرح طراوت، حمایت از تمام زنجیره تولید مدنظر قرار می گیرد و تسهیلات متعددی برای تولیدکنندگان و صنوف تعریف شده است و از مهم‌ترین اهداف آن می‌توان به ایجاد سهولت در فروش محصولات واحدهای تولیدی، تسهیل خرید مواد اولیه تولید و تأمین مالی سریع‌تر اصناف و فروشندگان اشاره کرد .

▫️ طرح طراوت یک طرح اعتباری ویژه تولید است که واحدهای تولیدی به پشتوانه آن می‌توانند محصولات خود را به‌صورت نسیه به خریداران بفروشند و همچنین مواد اولیه مورد نیاز خود را به‌صورت نسیه خریداری کنند. براساس این طرح خریداران در صورت نداشتن نقدینگی کافی می‌توانند، در ازای اعتبارات اسنادی داخلی ریالی مدت‌دار (ال‌سی) که ازسوی شعب بانک صادرات و در قالب عقد خرید دین صادر می‌شود، محصولات موردنیاز خود را از تولیدکنندگان خریداری کنند.

▫️ آنچه طرح «طراوت» را از سایر طرح‌های اجراشده در زمینه حمایت از تولید ملی متمایز می‌کند، توجه ویژه به عرضه و تقاضای مؤثر تولید است، یعنی هدف اصلی این است که همزمان عرضه و تقاضا تحریک شده و منجر به پایداری تولید و مصرف شود.

▫️ بانک صادرات ایران طبق گزارش ۸ ماهه ۹۸ در قالب طرح طراوت ۱۲۰۰میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی پراخت کرده است و با توجه عملکرد اجرایی بانک صادرات شش ماه نخست۹۸ و نظر هیئت نظارت طرح حمایتی، پیش بینی می شود در ادامه سال جاری منابع بانک حداکثر ۵۰درصد افزایش داشته باشد .

حضور رایگان در این کارگاه و سایر کارگاه ها و پنل ها مستلزم ثبت نام در جشنواره ملی فولاد ایران به یکی از طرق زیر است:

از طریق سایت events.steeliran.org

یا دانلود (تکمیل و ارسال فرم ثبت نام) از آدرس‌ زیر:
https://b2n.ir/709839

دبیرخانه: ۴-۸۸۵۵۱۷۰۱-۰۲۱

2

تاریخ انتشار : ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۹
شناسه مطلب : 29642
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.