موفقیت‌های فولاد اکسین حاصل همکاری با فولاد خوزستان است
امین ابراهیمی، مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان با تقدیر از همکاری فی مابین فولاد اکسین و شرکت فولاد خوزستان، دستاوردهای بزرگ فولاد اکسین در سال ۱۳۹۸ را حاصل این همکاری و تعامل دانست. در سال گذشته رشد خرید مواد اولیه مورد نیاز فولاد اکسین از شرکت فولاد خوزستان بسیار چشم‌گیر بوده است. امین ابراهیمی با اشاره به رشد صادراتی فولاد اکسین در سال ۱۳۹۸ این اتفاق را حاصل استفاده از زیرساخت‌های صادراتی و تجربیات فولاد خوزستان دانست که علاوه بر تحقق درآمدهای ارزی برای کشور، امکان خرید قطعات مورد نیاز خط تولید فولاد اکسین را نیز فراهم آورد...

به گزارش  چیلان ، ابراهیمی در همین راستا گفت در سال گذشته رشد خرید مواد اولیه از شرکت فولاد خوزستان بسیار چشم گیر بوده است که این امر باعث گردش سرمایه میان این دو شرکت شده که از قبل آن به درآمدهای مالیاتی استان ارزش افزوده قابل ملاحظه ای رسیده است.

امین ابراهیمی با اشاره به رشد صادراتی فولاد اکسین در سال ۱۳۹۸ این اتفاق را حاصل استفاده از زیرساختهای صادراتی و تجربیات فولاد خوزستان دانست که علاوه بر تحقق درآمدهای ارزی برای کشور امکان خرید قطعات مورد نیاز خط تولید را فراهم آورد.

امین ابراهیمی با اشاره به تداوم همکاری میان این دو شرکت در سال ۱۳۹۹ رابطه این دو مجموعه را رابطه مادر و فرزندی دانست و در کنار هم بودن این دو شرکت باعث برکات برای آنها و صنعت فولاد کشور خواهد بود، بر همین اساس سعی ما بر این است این همکاری و بهره گیری از ظرفیت های مشترک، تجربیات در سال ۱۳۹۹ و سالهای آینده نیز برقرار باشد.

2

تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰
شناسه مطلب : 32500
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.