رشد ۵۲ درصدی تولید در مجتمع فولاد صنعت بناب
سعيد پورمحمدي معاون بهره‌برداري مجتمع فولاد صنعت بناب اظهار داشت: این مجتمع تا پايان آبان توانسته حدود ۵۲۰ هزارتن توليد در خطوط ذوب و نورد را به ثبت برساند كه اين ميزان در مدت زمان مشابه سال قبل حدود ۳۴۲ هزارتن بوده است و در واقع رشد ۵۲ درصدي را تولید فولاد بناب شاهد بوده‌ايم. اين رشد تولید درحالي رقم خورده كه در پاره‌اي از مواقع سال به دليل مشكلات شيوع بيماري كرونا، برنامه كاري توليد دچار جابجائي شد و در برخي موراد تعطيلي بعضي خط‌هاي توليدي را نيز پيش رو داشتيم.

سعید پور محمدی معاون بهره برداری این مجتمع از افزایش ۵۲ درصدی تولید در آبانماه خبرداد و گفت : به حول و قوه الهی و در سایه تدابیر مدیریتی و تلاش شبانه روزی تمامی همکاران، در آبانماه هم روند رو به رشد و افزایش تولید را ادامه داده ایم و اینکه گفته ایم سال ۹۹ سال ثبت رکوردهاست همچنان برآن پایبندیم و این روند تا پایان سال ادامه خواهد یافت .
پورمحمدی با شاره به میزان تولید انجام شده در آبانماه گفت : تا پایان آبان توانسته ایم حدود ۵۲۰ هزارتن تولید در خطوط ذوب و نورد را به ثبت برسانیم که این میزان در مدت زمان مشابه سال قبل حدود ۳۴۲ هزارتن بوده است که در واقع رشد ۵۲ درصدی را شاهد بودیم این درحالی است که در پاره ای از مواقع سال به دلیل مشکلات شیوع بیماری کرونا ، برنامه کاری تولید دچار جابجائی و در برخی موراد تعطیلی بعضی خط های تولیدی را نیز پیش رو داشتیم .
معاون بهره برداری فولاد صنعت بناب دانش فنی و پتانسیل این واحد تولیدی را قابل ستایش خواند و افزود : دانش فنی موجود در مجتمع در سطح مناسبی است و با توجه به وجود نیروی جوان و کارآمد توانسته ایم از پتانسیل و امکانات موجود نهایت بهره را ببریم و با وجود مشکلات تحریمی و موانع حاصل از بیماری کرونا که قطعات مورد نیاز خارجی به سختی تامین می شد بومی سازی قطعات را انجام دادیم و توقفات را در خطوط تولیدی ذوب و نورد به حداقل برسانیم .
شایان ذکر است که مجتمع فولاد صنعت بناب در سالجاری به رکوردهای بی سابقه از بدو تاسیس دست یافته است و با افزایش تولید قدمی محکم در راستای رسیدن به ظرفیت واقعی خود برداشته است. وجود واحد ذوب و ریخته گری قوس و القائی و خطوط نورد متعدد از این واحد تولیدی با سابقه در شمالغرب کشور، شرکتی مطرح و بنام در میان شرکت های فولادی کشور ساخته است که محصولات آن به لحاظ برخورداری از کیفیت بالا در داخل کشور و کشورهای صادراتی هدف از استقبال مناسبی برخوردار شده است.

2

تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹
شناسه مطلب : 33855
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.