فراخوان استخداماستخدام ۱۰۴ نیروی جدید در گندله سازی فولاد خراسان + جزئیات جذب
معاون منابع انسانی و امور اجتماعی فولاد خراسان از آغاز فرآیند ثبت نام برای برگزاری آزمون استخدامی فولاد خراسان با هدف جذب 104 نفر نیروی مورد نیاز کارخانه گندله سازی این شرکت در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم خبر داد.

به گزارش  چیلان  به نقل از واحد روابط عمومی این شرکت، مهندس صبوریان در این رابطه توضیح داده است: با توجه به راه اندازی کارخانه گندله سازی در سال آینده، برنامه ریزی فرآیند تأمین نیروهای گندله سازی در دستور کار قرارگرفته است.

صبوریان تصریح کرد: آغاز به کار پذیرفته شدگان برحسب نیاز واحدهای مختلف به مرور و در طول سال ۹۶ انجام می پذیرد؛ ضمن این که در صورت عدم پذیرش افراد در هریک از این مراحل طب صنعتی، گزینش و تشکیل پرونده، از نفرات بعدی با اولویت نمره دعوت به عمل می آید.

وی خاطرنشان کرد: جذب و تأمین نیروی انسانی، یکی از مهمترین فرآیندهای مدیریت منابع انسانی است و در صورتی که این فرآیند به خوبی طراحی و اجرا شود، سایر فرآیندهای منابع انسانی از جمله آموزش و توسعه، نگهداری، مدیریت عملکرد و … که پس از آن قرار دارند با کمترین هزینه و بیشترین میزان اثربخشی در زنجیره ارزش شرکت اجرا خواهند شد.

معاون منابع انسانی و امور اجتماعی ضمن ابراز خرسندی از حاکمیت نگاه عدالت محوری بر آزمون استخدامی فولاد خراسان ابراز امیدواری کرد: خروجی برگزاری این آزمون الگوی مناسبی برای سایر آزمون های استخدامی کشور باشد.

وی گفت: در حال حاضر ۱۱۲۴ نفر در مجتمع فولاد خراسان به صورت قرارداد مستقیم با شرکت، مشغول به کارند که ۶۰ تن از این کارکنان در ماه های دی و بهمن ۱۳۹۵ به جمع همکاران افزوده شده اند.

داوطلبان گرامی برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر از تاریخ ۲۶ بهمن ماه به آدرس WWW.karasa.ir مراجعه نمایند

2

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۵
شناسه مطلب : 10954
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.