استراتژی کاهش زیان در فولاد هرمزگان جواب داد
فولاد هرمزگان جنوب در دوره 12 ماهه منتهی به 30 اسفند 95 شاهد کاهش 73 درصدی زیان محقق شده نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.

به گزارش  چیلان ، براساس اطلاعات کدال (سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار) شرکت فولاد هرمزگان در سال مالی ۹۵ برطبق اطلاعات حسابرسی نشده به ازای هر سهم ۴۳ ریال زیان محقق کرده که نسبت به سال ۹۴ بالغ بر ۷۳ درصد کاهش شاهد است.

این شرکت بر اساس گزارش های ۱۲ ماهه آخرین پیش بینی سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۹۵ حدود ۵۲ درصد از عملکرد را پوشش داده است.

گفتنی است، براساس گزارش عملکرد ارائه شده به کدال، فولاد هرمزگان جنوب در فروردین ماه امسال بالغ بر ۱۲۰ هزار و ۸۵ تن اسلب تولید و حدود ۱۱۳ هزار و ۴۲۲ تن آن را به فروش رسانده است.

ارزش فروش این شرکت در یک ماهه ابتدایی از سال هزار و ۶۵۴ میلیارد ریال برآورد گردیده است.

همچنین فولاد هرمزگان در سال قبل توانست یک میلیون و ۱۴۲ هزار و ۱۶۳ تن اسلب تولید نماید که با احتساب موجودی انبار توانست یک میلیون و ۳۰۱ هزار تن فروش داشته باشد.

ارزش فروش سال گذشته این شرکت ۱۵ هزار و ۲۹۰ میلیارد ریال برآورد شده است. براساس اطلاعات مالی هر تن اسلب فولاد هرمزگان به طور میانگین پارسال ۱۱ میلیون و ۷۴۷ هزار ریال فروخته شد و در فروردین امسال ۱۴ میلیون و ۵۸۲ هزار ریال حساب شده است.

2

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۷
شناسه مطلب : 12466
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.