تازه ترین عناوین
مسئولیت معاونان نعمت زاده در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغ شد
طی ابلاغیه ای از جانب نعمت زاده، مسئولیت اجرای بندهای مختلف بسته ارتقا توان تولید ملی به معاونان آن وزارت خانه واگذار شد.

به گزارش  چیلان ، محمدرضا نعمت زاده با صدور ابلاغیه های جداگانه ای سمئولیت معاونان خود برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و بندهای مختلف بسته ارتقا توان تولید ملی را ابلاغ کرد.

براین اساس مسئولیت اجرای بندهای مختلف این بسته به علی یزدانی، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک، جعفر سرقینی معاون امور معادن و صنایع معدنی، منصور معظمی، مدیرعامل ایدرو، برات قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری، محمد رضا رضوی رییس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، مهدی کرباسیان، مدیرعامل ایمیدرو، یدالله صادقی، معاون امور اقتصادی و بازرگانی، مجتبی خسروتاج رییس سازمان توسعه تجارت، حسین ابویی مهریزی معاون طرح و برنامه و محسن صالحی نیا معاون امور صنایع واگذار شده است.

در حقیقت در اجرای این بند از سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ همه معاونان وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیران سازمان های توسعه ای و تحقیقاتی همکاری دارند و برخلاف سال گذشته که تنها چند معاون مسوولیت های اجرایی کار را بر عهده داشتند این بار همه مدیران ارشد وزارت صنعت،معدن و تجارت برای تحقق شعار سال که تولید و اشتغال است تلاش خواهند کرد.

بنابر این گزارش مسئولیت اجرای بسته جذب، توسعه و تعمیق تکنولوژی به معاونان امور صنایع و آموزش، پژوهش فناوری واگذار شد و معاون طرح و برنامه وزیر نیز مسئولیت اجرای بسته تامین مالی و سرمایه گذاری را علاوه بر سایر وظایف خود بر عهده دارد.

در ابلاغیه های صادر شده توسط مهندس نعمت زاده اجرای بسته اشتغال و توانمند سازی نیروی کار به یزدانی، سرقینی و ابویی مهریزی سه معاون وزیر در بخش های صنایع کوچک، امور معادن و طرح و برنامه واگذار شده است.

همچنین برای اجرای بسته تجارت خارجی که شامل توسعه صادرات غیر نفتی و کنترل واردات است؛ یدا… صادقی، مجتبی خسروتاج، محسن صالحی نیا و حسین اسفهبدی که به ترتیب معاون امور اقتصادی و بازرگانی، رئیس سازمان توسعه تجارت، معاون امور صنایع و مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی تهران هستند، انتخاب شده اند تا برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت را در این بخش پیش ببرند.

پیش بینی می شود امسال با همراهی همه معاونان وزیر در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی برنامه های پیش بینی شده با شتاب بیشتری در مقایسه با سال گذشته عملیاتی شود.

2

تاریخ انتشار : ۷ خرداد ماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷
منبع : شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت
شناسه مطلب : 12600
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.