ثبت چهارمین رکورد تولید ماهانه تختال در فولاد هرمزگان در سال جاری
شرکت فولاد هرمزگان برای چهارمین بار در سال جاری موفق به شکستن رکورد تولید ماهیانه تختال شد. در دی‌ماه امسال ۱۴۰ هزار و ۶۲۴ تن تختال توسط فولاد هرمزگان تولید شد که بالاترین میزان تولید ماهانه در تاریخ این شرکت است. فرزاد ارزانی، مدیرعامل فولاد هرمزگان، طی پیامی کسب این رکورد را تبریک گفت. در بخشی از مدیرعامل فولاد هرمزگان آمده است: کسب چهارمین رکورد ماهیانه تولید تختال که در دی ماه سال جاری و بصورت پیوسته در پنج ماه اخیر رقم خورده است سبب غرور و سربلندی برای کلیه همکاران می‌باشد. تحقق این امر نشان از شایستگی و کار گروهی و صرف فعل خواستن می‌باشد که در انسجام و مسئولیت‌پذیری و اعتقاد به بهبود مستمر شما همکاران عزیز تجلی یافته است.

مدیرعامل فولاد هرمزگان در ادامه پیام خود گفته است: همانا رمز موفقیت و ماندگاری علاوه بر تلاش و کوشش ،درک متقابل از یکدیگر و استفاده موثر و حداکثری از امکانات میباشد. افتخار حاصل شده را به کلیه همکاران و پیمانکاران و سایر ذینفعان شرکت تبریک عرض نموده و انشاالله با همت و تلاش هر چه بیشتر همچنان در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام برداریم.

همچنین سید اصغر مدنی، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد هرمزگان درباره ثبت رکورد تولید ماهیانه برای چهارمین بار در طول ۵ ماه گذشته گفت: «اکنون که در سال جهش تولید هستیم برای دستیابی به رکورد افزایش تولید، برنامه‌ریزی هایی انجام داده‌ایم اما متاسفانه درفصول گرم سال توقف طولانی به واسطه قطعی برق در حدود ۳۵۵ ساعت داشته ایم . با توجه به اینکه کوره‌های ما قوس الکتریکی است، نبود برق باعث ایجاد مشکل برای ما شده و تولید به صورت مطلق، متوقف می‌شود».
وی ادامه داد: «برق و گاز دو پارامتری هستند که به شدت بر روی روند تولید ما تاثیرگذار است. اگر برق نداشته باشیم واحد فولاد‌سازی ما متوقف شده و اگر گاز قطع شود واحد احیای مستقیم متوقف می شود . این دو کارخانه های مهم ما هستند که با قطعی برق با مشکل جدی روبه‌رو می‌شوند».
رکوردشکنی بعد از دو سال
مدنی در ادامه گفت : «در فروردین امسال حدود ۱۳۵ هزار تن تختال تولید کردیم. تولید در اردیبهشت ماه پایین بود. در خرداد ماه نیز ۱۳۵ هزار تن تولید داشتیم اما به علت قطع بودن برق در ماه‌های تیر و مرداد موفق به کسب رکورد نشدیم. در شهریورماه توانستیم ١٣٧٣٩١ تن تختال تولید کنیم و بعد از دو سال رکورد شکنی کردیم».
وی ادامه داد: «در مهر ماه به علت ایجاد برخی مشکلات نتوانستیم به رکوردشکنی ادامه دهیم. اما در آبان ماه با تلاش جمعی توانستیم برخلاف شهریور که ۳۱ روز کاری دارد در عرض ۳۰ روز ۱۳۸۲۰۶ تن تولید کنیم. در صحبتی که با همکاران داشتیم به این خود باوری رسیدیم که باید در مسیر پیش رو به رکورد‌های بهتری دست پیدا کنیم. به همین علت در آذرماه توانستیم با تلاشی چشمگیر به تولید ۱۳۹ هزار و ۴۷۸ تن برسیم. در دی ماه اوضاع به گونه ای دیگر رقم خورده بود و به علت قطع برق و گاز توقفاتی داشتیم؛ با این حال توانستیم در این ماه با توکل به خداوند متعال و تلاش همه کارکنان رکورد استثنایی ۱۴۰ هزار و ۶۲۴ تن را برای نخستین بار در تاریخ فولاد هرمزگان محقق کنیم و با تمام تلاش سعی خواهیم کرد که تا پایان سال به این رکوردشکنی‌ها ادامه دهیم».

2

تاریخ انتشار : ۴ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۹
شناسه مطلب : 34521
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.