معرفی گروه پاترون به‌عنوان واحد نمونه صنعتی استان یزد
آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد در سال جهش تولید برگزار شد و از گروه پاترون به عنوان واحد نمونه صنعتی با اهدای تندیس تقدیر به عمل آمد.

آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد با حضور سعید زرندی معاون وزیرصمت، محمد علی طالبی استاندار، علمدار یزدی رییس سازمان صمت یزد،علی اکبر کلانتر رییس خانه صنعت معدن تجارت یزد، دکتر عظیمی معاون اقتصادی استاندار، و دیگر مسئولان استانی و بزرگان صنعت و معدن با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی این استان در سال جهش تولید و کادر درمان و صنعتگرانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده اند، با رعایت اصول، پروتکل ها و مراقبت های بهداشتی برگزار شد.

در این مراسم از طرح ها و واحدهای نمونه صنعتی استان یزد در سال ۱۳۹۹، مقام پیشکسوتان عرصه صنعت و معدن استان، واحدهای برتر دانش بنیان و نوآور، بانوان کارآفرین، ایثارگران خط مقدم مبارزه در برابر ویروس منحوس کرونا مشتمل بر کادر درمان و صنعتگرانی که در این حوزه نسبت به ایفای مسئولیت اجتماعی خود اقدام کرده اند، با اهدای تندیس و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است‌، در این مراسم که با همت و کوشش خانه صمت یزد و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد برگزار گردید، از گروه پاترون به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال جهش تولید با اهدای تندیس تقدیر به عمل آمد. در این برنامه، آقای مهندس شیدا، مدیر کارخانه گروه پاترون، به نمایندگی از این شرکت لوح تقدیر را دریافت نمودند.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
شناسه مطلب : 34655
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.