اختصاصی چیلان؛مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر معرفی شد
دکتر سیدابوتراب فاضل طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری غدیر، به‌عنوان مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر منصوب شد. هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر (نماد بورسی #وغدیر) است که شرکت‌های متعددی در حوزه آهن و فولاد، آلومینیوم، اکتشاف و تولیدات صنعتی، زیرمجموعه آن محسوب می‌شوند.

به گزارش  چیلان ، سیدابوتراب فاضل که نایب رئیسی هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (#وصندوق)، مدیرعاملی فولاد بناب، عضویت در هیئت مدیره و قائم مقامی شرکت ذوب آهن اصفهان و … را در کارنامه دارد، یک مدیر باسابقه در صنعت فولاد محسوب می‌شود و اکنون به‌عنوان مدیرعامل هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر منصوب شده است.

از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ توسعه صنایع و معادن غدیر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: فولاد آلیاژی ایران، آهن و فولاد غدیر ایرانیان، سنگ آهن گهر زمین، فولاد غدیر نی‌ریز، توسعه آهن و فولاد گل گهر، توسعه فولاد قشم، آلومینیوم جنوب، موتوژن و …

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه تخصصی صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰ تأسیس شده است. سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع و معادن محور اصلی فعالیت این شرکت است و در واقع، این هلدینگ بازوی شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه صنعت و معدن محسوب می‌شود.

2

تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۱
شناسه مطلب : 34710
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی