مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز معرفی شد
دکتر محمدمهدی مستقیمی به‌عنوان مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز معرفی و جایگزین مهندس علیرضا زاهدیان شد. مهندس زاهدیان عملکرد موفقی در فولاد غدیر نی‌ریز داشت و دستیابی به رکوردهای تولید آهن اسفنجی و پیشرفت مناسب طرح فولادسازی این مجتمع، بخشی از کارنامه موفق وی در این شرکت بود. دکتر مستقیمی در مراسم معارفه خود به عنوان مدیرعامل جدید فولاد غدیر نی‌ریز گفت: احداث خطوط تولیدی احیاء و طرح توسعه فولادسازی که از پیشرفت مناسبی نیز برخوردار است، مرهون تلاشهای صورت گرفته از سوی مدیران عامل سابق مهندس خادمی، مهندس نظری و مهندس زاهدیان و همچنین کارکنان، کارگران و تکنسین‌های زحمتکش این مجتمع بوده و می‌بایستی در ادامه این راه تلاش‌های مضاعفی برای تکمیل طرح‌های توسعه بعمل آید.

به گزارش  چیلان ، مراسم معارفه دکتر محمدمهدی مستقیمی مدیرعامل جدید مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز در محل سالن کنفرانس مجتمع برگزار گردید.
دکتر مستقیمی در ابتدای این مراسم ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در طرح فولاد غدیر نی ریز در سنوات گذشته تا کنون توسط مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم مجتمع اظهار داشتند : احداث خطوط تولیدی احیاء و طرح توسعه فولادسازی که از پیشرفت مناسبی نیز برخوردار است، مرهون تلاشهای صورت گرفته از سوی مدیران عامل سابق مهندس خادمی، مهندس نظری و مهندس زاهدیان و همچنین کارکنان، کارگران و تکنسین‌های زحمتکش این مجتمع بوده و می بایستی در ادامه این راه تلاش های مضاعفی برای تکمیل طرح های توسعه بعمل آید.
تهیه طرح جامع توسط مجتمع ، تسریع در تکمیل و راه اندازی کارخانه فولادسازی ، فعال سازی هرچه سریعتر طرح گندله سازی ، توجه ویژه به نظام خدمات رفاهی پرسنل، کاهش هزینه های غیرضروری، افزایش راندمان و ارتقاء سطوح بهره وری، نظم سازمانی و برنامه محوری از جمله سرفصل های مورد اشاره دکتر مستقیمی برای حصول موفقیت و دستیابی به اهداف سازمانی و راهبردی مجتمع بود.
در پایان به پاس تلاشهای صورت گرفته در واحد احیاء و دستیابی به رکورد تولید سالیانه بالاتر از ظرفیت اسمی مجتمع، مقرر گردید به تمامی پرسنل مجتمع پاداش بهره وری و راندمان تولیدی اختصاص یابد.
بازدید از واحد احیاء، طرح فولادسازی، محل اختصاص یافته به طرح گندله سازی، طرح احداث کارخانه تولید آهک از سایر برنامه های حضور ایشان در مجتمع بود.

 چیلان  به نوبه خود از زحمات مهندس زاهدیان قدردرانی و برای دکتر مستقیمی در سمت جدید، آرزوی موفقیت دارد.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸
شناسه مطلب : 34825
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.