تازه ترین عناوین
کارکنان فولاد اکسین از مزایای سودآوری این شرکت بهره‌مند شدند
طی دو سال گذشته اتفاقات بزرگی در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان رقم خورده است و کارکنان این کارخانه از مزایای سودآوری این شرکت بهره‌مند شده‌اند. با توجه به سودآوری ۲۵۰۰ میلیاری این شرکت و تثبیت جایگاه اکسین در صنایع زیرساختی کشور، کارکنان این شرکت نیز با تغییر دستورالعمل پاداش، پرداخت سود سهام برای اولین بار از زمان راه اندازی، پرداخت تسهیلات بانکی، پرداخت پاداش های شش ماهه، پاداش مجمع، پاداش های مناسبتی و کمک هزینه سفرهای زیارتی از این سودآوری بهرمند شدند. طرح طبقه بندی مشاغل نیز در این شرکت اجرا شده است.

به گزارش  چیلان ، طی دو سال گذشته اتفاقات بزرگی در مجموعه شرکت فولاد اکسین خوزستان رقم خورده است، و همگام با این روند رو به رشد، توجه به نیروی انسانی شرکت به عنوان اصلی‌ترین سرمایه، در راس تصمیات مدیران ارشد این کارخانه بوده است.

با توجه به سودآوری ۲۵۰۰ میلیاری این شرکت و تثبیت جایگاه اکسین در صنایع زیر ساختی کشور، کارکنان این شرکت نیز با تغییر دستورالعمل پاداش، پرداخت سود سهام برای اولین بار از زمان راه اندازی، پرداخت تسهیلات بانکی، پرداخت پاداش های شش ماهه، پاداش مجمع، پاداش های مناسبتی و کمک هزینه سفرهای زیارتی از این سودآوری بهرمند شدند.

از دیگر موارد قابل توجه می توان به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در راستای عدالت در پرداخت حقوق و مزایا اشاره کرد، در اجرای این طرح کارکنان به صورت همسان در جایگاه سازمانی خود قرار می گیرند.

همچنین از اقدامات بسیار مهم این شرکت نیز می توان به تصمیمات متخذه در بحران کرونان اشاره کرد: در این راستا بیماران زمینه ای از آغاز کرونا با پرداخت حقوق متعلقه ترخیص شدند، اجرای طرح غربالگری، توزیع اقلام بهداشتی، اجرای دقیق تصمیات ستاد مقابله با کرونا و غیره تا کنون نیز از دیگر موارد می باشد.

این موارد در کنار یکدیگر موجب همدلی و همبستگی کارکنان شرکت در پیشبرد اهداف استراتژیک کارخانه شدند.

2

تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵
شناسه مطلب : 35049
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.