آغاز عملیات ساخت دو طرح صنعتی مهم چادرملو
عملیات اجرایی کارخانه کنسانتره سنگ آهن عصرنوین بهاباد با ظرفیت 4 میلیون تن و احداث خطوط فرعی ریلی از ایستگاه بهاباد به مجتمع گندله سازی این شهرستان که با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان احداث می شود آغاز شد .

به گزارش  چیلان ،  در این مراسم استانداریزد، اعضای هیئت مدیره سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیر و مدیران مجتمع معدنی چادرملو حضور داشتند .

همچنین آخرین وضعیت پیشرفت پروژه عظیم ساخت مجتمع گندله سازی بهاباد که توسط شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان در حال ساخت است مورد بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع و معادن غدیر، استاندار یزد و فرماندار و مسئولان شهرستان بهاباد قرار گرفت . چادرملو ۳۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد .‌

در این بازدید دکتر طالبی استانداریزد ضمن تقدیر از اقدامات توسعه بخش چادرملو در استان یزد، بر اهمیت بهره برداری از این طرح های بزرگ در منطقه کم برخوردار بهاباد و ایجاد اشتغال پایدار و بهبود وضعیت اقتصادی منطقه تاکید کرد.

گفتنی است شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در چارچوب طرح های توسعه بخش خود در عرصه معدن و صنعت ، چندین پروژه عظیم در دست اقدام دارد .

 

چادرملو

2

تاریخ انتشار : ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴
شناسه مطلب : 35645
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی