ثبت ۳ رکورد تولید توسط فولاد خراسان در اردیبهشت ماه
«مجتمع فولاد خراسان» که تولید خود را در سال 1400 با قدرت آغاز کرده است، در اردیبهشت ماه موفق به ثبت سه رکورد تناژ و تعداد ذوب در «یک شیفت»، «یک شبانه روز» و «تولید ماهانه» شد.

به گزارش  چیلان ، این مجتمع در حالی به این رکوردها دست یافت که برای دومین ماه پیاپی کارخانه فولادسازی شماره۲ رکورد تولید خود را جا به جا کرد.

ارتقای تولید ماهانه در هر دوماه نخست سال

بنا بر اعلام روابط عمومی فولاد خراسان، کارکنان فولادسازی شماره۲ این مجتمع، در دومین ماه سال ۱۴۰۰ هم مانند ماه فروردین رکورد شکنی کرده و در اتفاقی کم نظیر، در هر دو ماه نخست سال توانسته اند در زمینه تولید فولاد خام رکورد شکنی کنند.

معاون بهره برداری مجتمع فولاد خراسان، صبح شنبه، اول خردادماه، از ارتقای رکورد ۵۲۵۸۹ تنی فروردین ماه، به تناژ ۵۴۰۷۹ تن خبر داد که حاکی از ۱۴۹۰ تن ارتقای تولید شمش فولادی در بزرگ ترین مجتمع صنعتی شرق کشور است.

تکرار شیفت های طلایی فروردین در اردیبهشت

فولادمردان خراسانی همچنین به فاصله کم تر از یک ماه از رکورد زنی پیشینِ خود در ناحیه فولادسازی شماره ۲ این شرکت در زمینه تناژ شمش کنترل کیفی شده، در روز ۲۶ اردیبهشت ماه توانستند در مدت زمان مشابه با ریخته گریِ ۸ و ۲۱ ذوب به ترتیب رکورد تعداد ذوب در یک شیفت و یک شبانه روز را جابجا کنند. رکورد پیشین این ناحیه با ریخته گری ۲۱۱۷ تن ذوب در ۲۸ فروردین ماه امسال ثبت شده بود.

به گفته معاون بهره برداری شرکت، کارکنان واحد فولادسازی شماره ۲ در حالی رکورد های جدید تعداد ذوب درشیفت و شبانه روز را خلق کرده اند که رکورد پیشین ذوب گیری درشرکت ، در شیفت و شبانه روز به ترتیب ۷ و ۲۰ ذوب بوده است.

فرشید فضیلتی اعلام کرد که همکارانش توانسته اند تناژ شمش تولیدی در شبانه روز را با هماهنگی، کار گروهی و حمیت مثال زدنی همه همکاران بهره برداری به ویژه کارکنان واحد فولادسازی به عدد ۲۱۱۷ تن ارتقا دهند.

وی افزود: تامین به موقع مواد اولیه، آماده بودن زیرساخت ها، آماده به کاری بالای تجهیزات و نیز هماهنگی و همکاری همه واحد های فنی، پشتیبانی، ستادی و پیمانکاران محترم در خلق این موفقیت موثر بوده است.

فضیلتی افزود: حمایت های هیات مدیره و مدیرعامل مجتمع ، انگیزه مضاعفی به کارکنان بخشیده و انتظار می رود که با روحیه و عِرق بالای همکاران شاهد موفقیت های ارزشمند دیگری در حوزه تولید فولاد در مجتمع باشیم.

در همین راستا، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، از تلاش همکاران خود به ارتقای تولید و خلق رکوردهای گوناگون از ابتدای سال ۱۴۰۰ قدردانی کرد و افزود: همکاران ما نشان داده اند که در زمینه ارتقای تولید، هیچ غیرممکنی برای ایشان وجود ندارد و فعل خواستن را با دانش، تجربه، مهارت و تعهد خود به خوبی صرف کرده اند.

کسری غفوری افزود: در دو سال گذشته شاهد بوده ایم که جوانان پرتلاش و باانگیزه ای که در خانواده فولاد خراسان گرد آمده اند، با وجود همه دشواری ها و شرایط پاندمی، با رعایت ضوابط بهداشتی، اصول ایمنی و تعهد به ارتقای بهره وری، رونق تولید داخلی و سربلندی فولاد خراسان را سرلوحه کار خود قرار داده اند. به طوری که هر روز منتظر خلق یک اتفاق امیدبخش در مجتمع فولاد خراسان هستیم.

2

تاریخ انتشار : ۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱
شناسه مطلب : 35792
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.