در راستای تعامل و همکاری فی‌مابین صورت گرفت/ حضور معاون محترم بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین تهران و هیات همراه در فولاد امیرکبیر کاشان
در این دیدار که با حضور معاون محترم بانکداری شرکتی بانک اقتصاد نوین تهران و هیات همراه، دکتر قنواتی، رییس هیات مدیره و عالی‌وند مدیر عامل شرکت فولاد امیرکبیر کاشان برگزار شد، راهکارهای نحوه تبادل و همکاری فی مابین به بحث و گفتگو پرداختند

به گزارش  چیلان ، دراین جلسه، درخصوص تامین منابع مالی پروژه ها در فازهای اول و دوم و همچنین آخرین امکانات بانک اقتصاد نوین برای اعتبارات اسنادی و تسهیلات برای فولاد امیرکبیر کاشان مطرح گردید.

عزیز قنواتی اظهار داشت همکاری با بانک‌ها فرصتی کلیدی در راستای توسعه می باشد و باید از این فرصت بهترین بهره را کسب نمود.

وی ضمن تمایل به توسعه کمی و کیفی همکاری‌های تجاری فی‌مابین، بانک اقتصاد نوین را یک شریک در کنار فولاد امیرکبیر کاشان توصیف نمود و بر بالابردن سطح ارتقای همکاری و تعاملات و ایجاد زمینه ارتباط دو سویه تاکید کرد.

گفتنی است، در این جلسه مدیران دو بنگاه اقتصادی کشور، ضمن مذاکره و بیان نقطه نظرات، راه های توسعه و تقویت روابط و همکاری‌ های آتی را مشخص نمودند.

2

تاریخ انتشار : ۲ تیر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹
شناسه مطلب : 36433
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی