مجمع عمومی عادی سالانه فولاد خراسان برگزار شد/ تصویب ١۴٠٠ ریال سود به ازای هر سهم فخاس
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت فولاد خراسان در حالی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد که تقسیم سود ١۴٠٠ ریالی به ازای هر سهم از مصوبات آن بود.

به گزارش  چیلان ، مجمع عمومی فخاس صبح پنجشنبه ١٧ تیرماه ١۴٠٠ در سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد، به ریاست سمیرا منصوری از «صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر» و با حضور نمایندگان سهامداران حقوقی عمده این شرکت بورسی از جمله، محمدگلشنی از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و امیر دانایی از صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد ایران به عنوان ناظران نشست و کسری غفوری به عنوان منشی هیات رییسه مجمع برگزار شد.

در این نشست شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر، به عنوان سهامدار عمده مجتمع حضور داشت.

در این مجمع ابتدا گزارش مبسوطی از عملکرد هیات مدیره به مجتمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام درباره فعالیت شرکت در سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩ به حاضران ارایه شد.

پس از تصویب صورت های مالی از سوی سهامداران، تقسیم مبلغ ١۴٠٠ ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید و موسسه «صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر»، شرکت «سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات (سهامی عام)»، شرکت سرمایه گذاری ارشک (سهامی خاص)، شرکت «ارزش آفرینان (سهامی خاص) و شرکت توسعه  معدنی و صنعتی صبا نور (سهامی عام) به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت برای دو سال انتخاب و موسسه حسابرسی «هشیار بهمند» به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت «رهیافت و همکاران»  به عنوان بازرس علی البدل  برای سال مالی منتهی به پایان اسفند ۱۴۰۰ برگزیده شدند.

از دیگر مصوبات این مجمع انتخاب روزنامه های «خراسان» و «اطلاعات» به عنوان روزنامه های کثیرالانتشار برای درج آگهی های شرکت بود.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳
شناسه مطلب : 36917
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.