اعلامیه جدید توانیر در خصوص مصرف برق صنایع فولاد و سیماننحوه فعالیت شرکت‌های فولادی و سیمانی تا روز یکشنبه اعلام شد/ کاهش محدودیت‌های مصرف برق توسط صنایع فولاد و سیمان
توانیر نحوه فعالیت شرکت‌های فولادی و سیمانی در روزهای پیش رو را اعلام کرد. طبق اعلامیه توانیر، محدودیت شرکت‌های فولادی و سیمانی برای مصرف برق و انجام فعالیت‌های تولیدی کمتر شده است که یک گام مثبت در راستای افزایش تدریجی تولید و ایجاد ثبات در بازار تلقی می‌شود.

به گزارش  چیلان ، توانیر نحوه فعالیت شرکت‌های فولادی و سیمانی در روزهای پیش رو را اعلام کرد. طبق اعلامیه توانیر، محدودیت شرکت‌های فولادی و سیمانی برای مصرف برق و انجام فعالیت‌های تولیدی کمتر شده است که یک گام مثبت در راستای افزایش تدریجی تولید و ایجاد ثبات در بازار تلقی می‌شود.

بر اساس اعلامیه توانیر، صنایع فولاد در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح می‌توانند با ۵۰ درصد دیماند مصرفی به فعالیت تولیدی بپردازند و در بقیه ساعات شبانه‌روز نیز باید (طبق روال قبل) به اندازه ۱۰ درصد دیماند مصرفی، برق از شبکه دریافت کنند.

در روزهای چهارشنبه الی یکشنبه محدودیت مصرف برق توسط صنایع فولاد کمتر خواهد شد و این صنایع در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند با ۵۰ درصد دیماند مصرفی فعالیت تولیدی داشته باشند.

نحوه ادامه فعالیت شرکت‌های فولادی و سیمانی در روزهای بعد نیز در جلسه روز شنبه ۲ مرداد تعیین و اعلام خواهد شد.

شرکت‌های سیمانی نیز در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه از ساعت ۲۴ الی ۸ صبح می‌توانند بدون محدودیت به فعالیت تولیدی بپردازند و در بقیه ساعات شبانه‌روز نیز باید به اندازه ۳۰ درصد دیماند مصرفی، برق از شبکه دریافت کنند.

در روزهای چهارشنبه الی یکشنبه نیز صنایع سیمان در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند بدون محدودیت فعالیت تولیدی داشته باشند.

تصویر اعلامیه توانیر در این خصوص را ببینید:

برق

2

تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳
شناسه مطلب : 36962
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی