با کاهش محدودیت‌های مصرف برق، تولید روزانه فولاد خوزستان به روزهای اوج خود نزدیک شد
محمود لندی معاون بهره‌برداری شرکت فولاد خوزستان از تولید بیش از ۱۱ هزار تُنی در این شرکت در ۲۶ مردادماه ۱۴۰۰ بعد از حدود دو ماه محدودیت مستمر برق خبر داد و گفت: خوشبختانه با کاهش دما و به حداقل رسیدن محدودیت‌های برقی، فولادمردان موفق شدند با به کارگیری سریع و حداکثر توان تجهیزات، روز چهارشنبه به تولید روزانه یازده هزار و ۱۳ تُنی دست پیدا کنند.

به گزارش  چیلان ، لندی گفت: محدودیت‌های برقی در چند ماه اخیر باعث شد تولید روزانه شرکت‌ فولاد خوزستان با افت شدید همراه باشد و شرایطی پیش بیاید که از برنامه‌ های تولید خود به شکل بی سابقه ای فاصله بگیریم.

وی افزود: در این مدت شرکت فولاد خوزستان همکاری موثری با شرکت برق منطقه‌ای استان داشته است و هر زمان محدودیت مصرف برق به دلیل اولویت مصارف شهری اعمال می گردید، به منظور جلوگیری از خاموشی‌های شهری نهایت همکاری انجام می شد.

لندی از تولید بیش از ۱۱ هزار تُنی در ۲۶ مردادماه ۱۴۰۰ بعد از حدود دو ماه محدودیت مستمر برق خبر داد و افزود: خوشبختانه با کاهش دما و به حداقل رسیدن محدودیت‌های برقی، فولادمردان موفق شدند با به کارگیری سریع و حداکثر توان تجهیزات، روز چهارشنبه به تولید روزانه یازده هزار و ۱۳ تُنی دست پیدا کنند.

معاون بهره برداری فولاد خوزستان تاکید داشت: امیدواریم با تداوم شرایط و ادامه پایداری تولید برق و کاهش و یا برداشته شدن این محدودیت ها، به روند تولید مداوم و حداکثری خود بازگردیم.

2

تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۵
شناسه مطلب : 37395
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.