بالاترین رکورد تولید ماهیانه گندله در فولاد سنگان ثبت شد
علی امرایی مدیرعامل فولاد سنگان با اعلام این خبر افزود: پولاد مردان فولاد سنگان، ثابت نمودند دستیابی به رکورد تولید با توکل، تلاش و همت میسر و شدنی است.

به گزارش  چیلان ، وی ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته سراسر عزت و حماسه دفاع مقدس، افزود: تلاشگران با غیرت و حماسه ساز شرکت فولاد سنگان، این بار در هفته‌ای که متعلق به قهرمانان واقعی ملت ایران است، ثابت نمودند هنور هم ادامه دهنده این عزیران در جبهه اقتصادی و صنعتی کشورند و توانستند بالاترین رکورد تولید ماهیانه گندله را با تولید ۴۶۵ هزار تن در شهریور ماه ثبت نمودند.

وی با ارزشمند دانستن این رکورد اضافه کرد: این رکورد تولید بالاترین میزان تولید ماهیانه در این شرکت از ابتدای راه اندازی تاکنون بوده و این درحالی است که در این روز‌ها اخباری امیدوار کننده از واکسیناسیون سراسری ملت ایران با تلاش کادر درمان به گوش می‌رسد و در این راستا کارکنان فولاد سنگان نیز نوبت اول واکسن کرونا را دریافت و با امید و انگیزشی مثال زدنی و با ثبت رکورد ماهیانه تولید گندله در عسلویه معدنی شرق کشور، ثابت نمودند با همت و تلاش، می‌توانند از قله‌های توانستن نیز فراتر بروند.

امرایی گفت: تولید ۴۶۵ هزار تن گندله درشهریور ماه در حالی به دست آمد که در شش ماهه نخست سال جاری، توانستیم با غلبه بر موانع تولید، پشتیبانی مطمئن در تولید مستمر مواد اولیه کارخانجات فولادی کشور با گذر از تولید بیش از ۲ میلیون تن گندله باشیم.

مدیرعامل فولاد سنگان عوامل متعددی را کسب این مهم دخیل دانست و افزود: بی شک روح و نظام قاعده گرا و ساختار‌مند شمول یافته در اجزای فولاد سنگان بعنوان یک تیم، مهمترین رمز پیروزی این شرکت در نیل به اهداف است و در این بین افزایش بهره وری، کاهش توقفات، بهبود مستمرفرایند‌های تولید، تامین به موقع قطعات و تلاش مثال زدنی کلیه همکاران در فولاد سنگان، نقشی کلیدی در دستیابی به اهداف دارد.

این شرکت دارای کارخانجات تولید گندله و کنسانتره، با ظرفیت تولید سالیانه ۱۰ میلیون تن در سال بوده که نقشی موثر و راهبردی در تامین پایدار موارد مورد نیاز عظیم‌ترین فولاد ساز خاورمیانه” فولاد مبارکه” دارد.

2

تاریخ انتشار : ۴ مهر ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰
شناسه مطلب : 38287
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی