سعید بزرگی خبر داد:رکورد تولید سالیانه در صبا فولاد خلیج فارس شکسته شد/ رشد ۳۸ درصدی تولید نسبت به سال قبل
مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس اظهار داشت: در شب یلدای سال ۱۴۰۰، بزرگترین اتفاق در تاریخ شرکت صبا فولاد خلیج فارس در عرصه تولید به ثبت رسید. وی با اشاره به اینکه سال مالی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در شرکت صبا فولاد خلیج فارس در روز ۳۰ آذر سال جاری به پایان رسید، تصریح کرد: به لطف خداوند متعال و پس از افزایش ۲۱ درصدی تولید در سال مالی قبلی، این بار نیز در پایان شیفت تولید ۳۰ آذر ۱۴۰۰، رکورد تولید سالیانه صبا فولاد خلیج فارس مجددا با افزایش ۳۸ درصدی تولید نسبت به سال قبل به ثبت رسید و توانستیم رکورد ۸۵۷۷۷۸.۵ تن تولید در سال را در دفتر افتخارات صبا فولاد خلیج فارس حک کنیم.

به گزارش  چیلان ، مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس اظهار داشت: در شب یلدای سال ۱۴۰۰، بزرگترین اتفاق در تاریخ شرکت صبا فولاد خلیج فارس در عرصه تولید به ثبت رسید. وی با اشاره به اینکه سال مالی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در شرکت صبا فولاد خلیج فارس در روز ۳۰ آذر سال جاری به پایان رسید، تصریح کرد: به لطف خداوند متعال و پس از افزایش ۲۱ درصدی تولید در سال مالی قبلی، این بار نیز در پایان شیفت تولید ۳۰ آذر ۱۴۰۰، رکورد تولید سالیانه صبا فولاد خلیج فارس مجددا با افزایش ۳۸ درصدی تولید نسبت به سال قبل به ثبت رسید و توانستیم رکورد ۸۵۷۷۷۸.۵ تن تولید در سال را در دفتر افتخارات صبا فولاد خلیج فارس حک کنیم.

بزرگی گفت: در دو سال پیاپی با افزایش چشمگیر رکورد تولید، خاطره ای خوش برای مجموعه صبا فولاد خلیج فارس رقم خورد.

مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس افزود : صمیمانه از خدمات کارگران ، پرسنل و مدیران خدوم شرکت صبا فولاد خلیج فارس که با همدلی و یکپارچگی این افتخار بزرگ را رقم زدند تشکر می نمایم و همچنین از حمایت های مدیران هلدینگ ، صندوق بازنشستگی کشوری و وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که ما را در رسیدن به این هدف بزرگ یاری رسان بودن قدردانی می نمایم .

بزرگی افزود : کسب این افتخار بزرگ در سال «تولید ؛ پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها » را به خانواده بزرگ بازنشستگان کشوری که سهام داران اصلی این شرکت هستند تبریک عرض می نمایم.

مدیرعامل صبا فولاد خلیج فارس با اشاره به مشکلات پیش روی تولید در سال گذشته، تصریح کرد : ثبت رکورد های متعدد تولید در سال گذشته و ثبت رکود تولید سالیانه در پایان سال مالی در شرایطی شکل گرفت که با قطعی های مکرر برق در تابستان و افت فشار و قطع گاز در زمستان گذشته رو به رو بودیم، که این اتفاق نشانه ی بهره گیری از برنامه ریزی های دقیق و مدیریت هوشمندانه تولید و همت والای جوانان خدوم شرکت دارد.

بزرگی 3

2

تاریخ انتشار : ۱۱ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹
شناسه مطلب : 40243
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی