تازه ترین عناوین
ثبت رکورد تولید ماهانه در صبا فولاد خلیج فارس
مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس طی پیامی موفقیت "رکورد تولید ماهانه " و " بالاترین زمان بهره برداری پیوسته " را به پرسنل این شرکت و مدیران و سهامداران صندوق بازنشستگی کشوری تبریک گفت.

در عصر روز یکشنبه ۳۰ آذر و با پایان آخرین شیفت کاری ماه آذر در کارخانه شرکت صبا فولاد خلیج فارس، رکورد جدیدی در تولید ماهانه در این شرکت به ثبت رسید .

مهندس سعید بزرگی مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس به همین منظور پیامی را خطاب به پرسنل این شرکت صادر نمود که در ادامه مشروح این پیام آمده است .

بسمه تعالی

همزمان با ایام فرخنده و پر برکت ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و با همت کلیه پرسنل و همکاران عزیز در شرکت صبا فولاد خلیج فارس با افتخار اعلام می دارم که
“رکورد تولید ماهانه ” و ” بالاترین زمان بهره برداری پیوسته ” در شرکت به ثبت رسید .
این دستاورد مهم را به همکاران ارجمندم در شرکت صبا فولاد خلیج فارس و نیز سهامداران گرامی این مجموعه که همانا قشر معزز بازنشستگان کشوری هستند تبریک عرض می‌کنم.
این رخداد بی شک با تلاش شبانه روزی ، غیرت و از خودگذشتگی یکایک همکاران بزرگوارم در سال جهش تولید و آن هم در شرایطی که دشمنان قسم خورده این سرزمین از هرگونه فشار ناجوانمردانه اقتصادی و تحریم و کارشکنی فروگذار نکرده اند ، به ثبت رسید.
ضمن تقدیر مجدد از زحمات شما عزیزان ، از درگاه ایزد منان تندرستی و سربلندیتان را در همه شئون کاری و زندگی مسالت دارم.

سعید بزرگی، مدیرعامل

2

تاریخ انتشار : ۲ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲
شناسه مطلب : 34059
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.