مدیرعامل فولاد خوزستان عنوان کرد: می خواهند با رواج فرهنگ صنعت‌ستیزی مردم را در مقابل تولید قرار دهند
مهندس امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در نشست کمیته راهبری این شرکت به آسیب شناسی شرایط حاکم بر صنعت فولاد پرداخت و نسبت به عواقب جوسازی علیه موجودیت این صنعت هشدار داد.

به گزارش  چیلان ، وی تاکید کرد: در خصوص مصارف برق و گاز و آب اطلاعات واقعی به مردم داده نمی شود و این جوسازی باعث ایجاد مشکلات در کل زنجیره فولاد در کشور شده است.

امین ابراهیمی افزود: فولاد نقش کلیدی در توسعه کشور دارد و در حال حاضر این صنعت معادل ۲.۵ درصد کل درآمد ارزی ایران را تامین می کند.

وی تصریح نمود: در همین راستا و به عنوان تاثیر در مناطق بومی هم مثلا شرکت فولاد خوزستان در شهر اهواز با هزینه نمودن ماهیانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان در بازار این شهر یقینا تاثیر بسزایی در اشتغال منطقه مذکور دارد.

وی افزود: وقتی صنعت فولاد کشور می‌تواند ۱۰ میلیون تن مازاد مصرف برای عرضه در بازار جهانی و جذب ارز برای مصارف ضروری ملی داشته باشد پس می بایستی آن را مورد حمایت قرار داد و در راستای منویات مقام معظم رهبری موانع تولید را از روبروی صنعت فولاد برداشت.

ابراهیمی تاکید کرد: اما برعکس ملاحظه می‌شود که برخی بدون هرگونه اخطار قبلی برق و گاز این صنعت را قطع می کنند و موجب خسارات قابل توجهی به ساختار تولید می شوند. وی افزود: مگر می شود به صورت دستوری خط تولید را از مدار خارج نمود و بدون خسارات گسترده آن را به روال قبل بازگرداند؟

2

تاریخ انتشار : ۱۵ دی ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸
شناسه مطلب : 40321
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی