مدیرعامل فولاد خراسان: تشریک مساعی سازندگان و تولیدکنندگان زنجیره تولید فولاد در جشنواره ملی فولاد
دکتر کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در دهه فجر امسال، اظهار داشت:اگر چه منظور بسیاری از اهالی صنعت از واژه «بومی سازی»، تقویت (ساخت ایران) و بازمهندسی «قطعات و تجهیزات» مورد نیاز صنعت در شرایط تحریمی است اما معنای اصلی بومی سازی که ایرانیزه کردن یک صنعت است، واجد آینده نگری بیشتری است.

به گزارش  چیلان ، دکتر کسری غفوری، مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان، به مناسبت برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران در دهه فجر امسال، اظهار داشت:اگر چه منظور بسیاری از اهالی صنعت از واژه «بومی سازی»، تقویت (ساخت ایران) و بازمهندسی «قطعات و تجهیزات» مورد نیاز صنعت در شرایط تحریمی است اما معنای اصلی بومی سازی که ایرانیزه کردن یک صنعت است، واجد آینده نگری بیشتری است.

شرکت «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان بزرگ ترین قطب تولید فولاد شرق کشور، از نخستین شرکت هایی است که با حضور همه جانبه در جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با رویکرد بومی سازی همواره کوشیده است در شکل دادن به پویشی برای تقویت بومی سازی در این صنعت ادای سهم نماید.

امید است که جشنواره ملی فولاد ایران، هر سال بیش از گذشته بتواند فضای تشریک مساعی و یافتن زبان مشترک دانشوران، فناوران، سازندگان و تولیدکنندگان زنجیره تولید فولاد را در کشور نهادینه کند.
مشروح این مطلب را در ویژه نامه رسمی سومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران بخوانید.

فولاد خراسان 12

2

تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸
شناسه مطلب : 40920
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی