همکاری عملیاتی ذوب آهن اصفهان و فولاد مبارکه با رویکرد جدید
نشست تعاملی مدیران عامل و معاونین شرکت های ذوب آهن اصفهان و فولادمبارکه با رویکرد عملیاتی درجهت افزایش همکاری در حوزه های مختلف تولید ، تامین مواد اولیه ، سرمایه گذاری و ... سه شنبه ۱۷ اسفند ماه در ذوب آهن برگزار شد.

به گزارش  چیلان ،در این نشست، مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل ذوب آهن گفت : همکاری و تعامل ذوب آهن با فولاد مبارکه برای این دوشرکت که در یک منطقه جغرافیایی قرار دارند به یک ضرورت تبدیل شده است و این سازمان ها نباید فرصت افزایش همکاری در سطوح مختلف را از دست بدهند .
وی افزود : رویکرد ذوب آهن اصفهان استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی و همچنین پتانسیل های موجود در کشور است و در این راستا آمادگی کامل داریم تا در حوزه های مختلف با مجتمع فولاد مبارکه همکاری کنیم .
مهندس رخصتی اظهار داشت : بیانیه گام دوم انقلاب که دستورالعمل اقتصادی کشور نیز هست ، ضرورت تغییر نگرش را می طلبد و بر این مبنا نباید اجازه دهیم که ظرفیت های خالی تولید معطل بماند . لذا همکاری و تعامل ذوب آهن با فولاد مبارکه در راستای استفاده از این ظرفیت ها اهمیت ویژه ای دارد .
دکتر محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل فولادمبارکه نیز گفت : یکی از آسیب هایی که در کل صنعت کشور با آن مواجه هستیم ، عدم اتحاد ، انسجام و  هماهنگی لازم جهت هم افزایی است .
وی افزود : دشمنان این مرز و بوم که امروز در جبهه اقتصادی ما را تهدید می کنند ، با هم متحد هستند و برای مقابله با آنها مانیز باید تمام توان خود را بسیج کنیم .
مدیرعامل فولادمبارکه اظهار داشت : با توجه به اینکه به تدریج و در آینده نزدیک ،شاهد  رقابت سخت تر و نزدیک تری در عرصه های داخلی و بین المللی خواهیم بود ، اتحاد صنایع بزرگی همچون فولاد مبارکه و ذوب آهن می تواند مزیت های رقابتی این شرکت ها را افزایش دهد.
در این جلسه مقرر شد مباحث مشترک و مرتبط در حوزه های مختلف اعم از تولید، توسعه، فروش و بازاریابی، اقتصادی ، مالی و نیروی انسانی در کمیته های فنی تخصصی با هدف بهره وری بیشتر مدیریتی هردو شرکت پیگیری شود.

2

تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱
شناسه مطلب : 41390
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی