در مراسم روز ملی صادرات؛فولاد خراسان برای هفتمین سال متوالی صادرکننده برتر استانی شد
مجتمع فولاد خراسان در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان برای هفتمین سال متوالی به عنوان یکی از برترین صادرکنندگان خراسان رضوی معرفی و تقدیر شد.

به گزارش  چیلان ، در آیین تقدیر از صادرکنندگان نمونه سال ۱۴۰۰ خراسان رضوی که عصر چهارشنبه ۱۸ اسفند ماه با حضورمعاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی، رییس سازمان صمت، رییس کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی و فعالان برگزیده حوزه تجارت خارجی استان در محل سالن همایش های «اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان رضوی» برگزار شد، از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه استان تقدیرگردید.

در این مراسم، معاون بازاریابی و فروش مجتمع فولاد خراسان، به نمایندگی از مدیرعامل شرکت، لوح تقدیر و تندیس صادرکننده نمونه را دریافت کرد.

استاندار خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: رمز موفقیت در همه عرصه ها از جمله بخش اقتصادی، اعتقاد، اعتماد و صداقت مبتنی بر دین است، برای توسعه صادرات و رونق اقتصادی نیز در داخل کشور به ایجاد اعتماد بین طرفین، صادقانه کار کردن و داشتن هدف و انگیزه نیاز است.

نظری گفت: در نشستی که اخیرا با رییس جمهور محترم داشتم، اعلام کردم که اگر در داخل کشور با کمبود برخی اقلام کالایی مواجه شویم نباید صادرات کالا متوقف شود زیرا اخلاق صادراتی و عمل به تعهدات، بر باقی مسائل تقدم دارد.

گفتنی است مجتمع فولاد خراسان تاکنون ۷ مرتبه به عنوان صادرکننده برتر استان شناخته شده است که با توجه به ظرفیت های ارزشمند این مجتمع بزرگ صنعتی چه از لحاظ کیفیت بالای محصولات و چه از نظر دسترسی به شبکه ریلی کشور و همجواری با کشورهای آسیای میانه، افغانستان و پاکستان می تواند این افتخار را تا سطح ملی ارتقاء دهد.

2

تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۲
شناسه مطلب : 41442
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی