انتصاب مدیرعامل جدید شرکت نوظهور کویر بافق
در جلسه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ هیئت مدیره شرکت نوظهور کویر بافق، آقای محمودپور به عنوان مدیرعامل این شرکت انتخاب شد. همچنین در این جلسه جاویدان حاجی آقا محسنی به عنوان عضو هیت مدیره جدید انتخاب شد.

به گزارش  چیلان ، در این جلسه دکتر سید ابوتراب فاضل مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن غدیر ”وکغدیر” گفت: ما به این باور رسیده ایم که بدون شرکت سنگ آهن نمیتوان در بافق موفق بود، با برنامه ریزی هایی که شده سال آینده را میتوان در تمام زمینه ها از تکمیل زنجیره تا مهندسی فروش و … سال رشد شرکت نوظهور نامید، وی در انتها از زحمات آقای قمیشی تشکر کرد.

وی گفت: تا به امروز با درایت و شجاعت آقای قمیشی نوظهور شرکت رو به جلو بوده و اکنون در جای دیگر به کمک ایشان نیاز داریم از آنجا که مابرنده مزایده طلای خونیک شده ایم از ایشان در مدیریت آنجا استفاده خواهیم کرد و ایشان از اول فروردین مدیرعامل طلای خونیک خواهد بود.

در ادامه آقای مجتبی حمیدیان مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران پس از تشکر از آقای قمیشی و تایید صحبتهای دکتر فاضل گفت: از آنجا که وظیفه اصلی دو مجموعه غدیر و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران خدمت به بازنشستگان می باشد مسئولیت در این دو مجموعه بیشتر احساس میشود وی ادارمه داد تمام ظرفیت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران برای پیشبرد ماموریت های نوظهور بافق به کار خواهیم برد و با توجه به سابقه همکاری موفق در فولاد آلیاژی برنامه هایی نیز برای گسترش کار با هلدینگ صنایع و معادن غدیر داریم.

در ادامه آقای قمیشی گفت که تمام تلاشمان را برای پیشبرد اهداف نظام به کار بردیم، امید به آینده را بسیار زیاد میبینم این کشور از چالش هایی مانند جنگ با دشمن بعثی را گشت سر گذاشته و آرزوی پیشرفت را برای کشو دارم. امروز نزدیک به ۱۰ میلیون تن سنگ آهن در بافق داریم شرکت شرایط خوبی دارد و برای مجموعه نوظهور بهترین ها راآرزو دارم.

سپس مهندس فرشاد مدیرعامل شرکت آهن و فولاد غدیر ایرانیان ضمن تشکر از آقای قمیشی گفت: همانطور که تاریخ ذوب در ایران از ذوب آهن اصفهان شروع میشود تاریخچه سنگ آهن ایران هم از نگاهی میتوان بافق دانست میدانیم که اکتشافات چادرملو ۱۳۱۹ شروع شد اما ذوب آهن با اتکا به معدن چغارت بافق برای کوره بلند شروع به فعالیت کرد و بیشترین بار تامین فولاد به شکلی از بافق بوده است و اگر استراتژی ۵۰ ساله برای بافق ترسیم میشد میتوان ادعا کرد استان یزد شرایط ویژه تری داشت

وی ادامه داد همدلی که جمع غدیر و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران است اهداف بلندی که برای نوظهور کویر بافق ترسیم شده به حقیقت می پیوندد.

2

تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ماه ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰
شناسه مطلب : 41574
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی