رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه شکسته شد
محسن زارع، مدیر محصولات سرد و پوشش‌دار ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه از کسب رکورد سالیانه تولید در خطوط اسکین‌پاس ناحیه نورد سرد خبر داد و گفت: میزان تولید سالیانه در خطوط اسکین‌پاس 1 و 2 در سال 1400 به یک‌میلیون و 48 هزار تن رسید و رکورد قبلی یک‌میلیون و 25 هزار تنی سال 1399 شکسته شد.

به گزارش  چیلان ،وی افزود: این موفقیت در شرایطی حاصل شد که تولید محصولات خاص نظیر    ورق سطح نمایان خودروسازی و تولید محصولات فروش از اسکین نیز انجام شده است.

عبدالرحیم صادقی رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه نیز در این خصوص اظهار کرد: خطوط اسکین ۱ و ۲ از فرایندهای اصلی زنجیره تولید محصولات سرد فولاد مبارکه بوده و ظرفیت تولید محصولات با عرض حداکثر هزار و ۶۸۰ میلی‌متر و ضخامت ۳/۰ میلی‌متر تا ۳ میلی‌متر را دارد.

وی افزود: ازجمله مهم‌ترین عوامل به دست آمدن این موفقیت می‌توان به تلاش و کوشش کارکنان تولید و انجام به‌موقع تعمیرات توسط کارکنان تعمیرات اشاره کرد که ضمن افزایش آماده‌به‌کاری خط تولید، از بروز توقفات اضطراری جلوگیری کرده است.

رئیس خطوط اسکین‌پاس و تمپرمیل شرکت فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: این موفقیت، نشانه‌ای از عزم کارکنان این واحد جهت رسیدن به اهداف کلان مدیریت سازمان بوده که از کوشش‌های بی‌دریغ کارکنان تولید و تعمیرات واحد قدردانی می‌کنم و امیدوارم که در آینده نیز این افتخارآفرینی‌ها تداوم داشته باشد.

وی در پایان از حمایت صمیمانه مدیریت ناحیه نورد سرد، مدیریت محصولات سرد و پوشش‌دار و همکاری گروه فنی تولید، تعمیرات نورد سرد، واحد برنامه‌ریزی تولید نورد سرد، واحدهای کنترل کیفیت، کارگاه غلتک، خطوط نهایی و باکس‌آنیلینگ و دیگر واحدهای درگیر در کسب این رکورد قدردانی کرد.

2

تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹
شناسه مطلب : 41718
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی