چهره‌های هفته: مردان فولاد
پس از رقابت سنگینِ ۱۸ نفره‌ی شرکت‌ها و مدیران عامل شرکت‌های زنجیره آهن و فولاد برای کسب کرسی هیئت مدیره انجمن فولاد که در فضایی رقابتی و وزین برگزار شد، در نهایت ۷ چهره شناخته‌شده‌ی جامعه فولاد، موفق به حضور در کادر هیئت مدیره انجمن فولاد ایران شدند.

به گزارش  چیلان ، پس از رقابت سنگینِ ۱۸ نفره‌ی شرکت‌ها و مدیران عامل شرکت‌های زنجیره آهن و فولاد برای کسب کرسی هیئت مدیره انجمن فولاد که در فضایی رقابتی و وزین برگزار شد، در نهایت ۷ چهره شناخته‌شده‌ی جامعه فولاد، موفق به حضور در کادر هیئت مدیره انجمن فولاد ایران شدند.

آقایان بهرام سبحانی (عضو هیئت مدیره میدکو)، امین ابراهیمی (مدیرعامل فولاد خوزستان)، کسری غفوری (مدیرعامل فولاد خراسان)، اسدالله فرشاد (مدیرعامل آهن و فولاد غدیر ایرانیان)، محمد کشانی (مدیرعامل فولاد صنعت بناب، بهادر احرامیان (مدیرعامل فولاد یزد) و جهاندار شکری (مدیرعامل ذوب آهن بیستون) به‌عنوان اعضای جدید هیئت مدیره انجمن فولاد ایران انتخاب شدند. احمد دنیا‌نور مدیرعامل فولاد جنوب نیز به عنوان بازرس انجمن در ترکیب هیئت رئیسه انجمن فولاد قرار گرفت.

حضور چهره‌های مطرح، هم از شرکت‌های بزرگ فولادی و هم از شرکت‌های مطرح بخش خصوصی، از نقاط قوت ترکیب جدید هیئت مدیره انجمن فولاد است که توان نمایندگی از جامعه آهن و فولاد را به بهترین نحو میسر می‌سازد .

انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد با مشارکت شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی و بخش خصوصی، و با حضور گسترده اعضای انجمن فولاد برگزار شد.

کاندیداتوری چهره‌های مطرح از مدیران شرکت‌ها و هلدینگ‌های معدنی و فولادی برای حضور در ترکیب هیئت مدیره، نشانگر وزن بالای این تشکل بزرگ صنفی است.

2

تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۶
شناسه مطلب : 42302
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی