مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو بعنوان دانشمند برگزیده کشور در سال ۱۴۰۱  معرفی شد
دکتر مهران رضایی ، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو و عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، به انتخاب بنیاد فرهنگی البرز بعنوان دانشمند برگزیده کشور در سال ۱۴۰۱ برگزیده و موفق به کسب "جایزه ملی البرز" شدند.

به گزارش  چیلان ، دکتر مهران رضایی ، مدیر واحد تحقیق و توسعه شرکت دانش بنیان نفت و گاز سرو و عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران، به انتخاب بنیاد فرهنگی البرز بعنوان دانشمند برگزیده کشور در سال ۱۴۰۱ برگزیده و موفق به کسب “جایزه ملی البرز” شدند.

‘جایزه بنیاد البرز’ به ‌عنوان یکی از نمادهای شایستگی و برتری علمی در سطح کشور شناخته می شود که از سال ۱۳۴۲ در دستور کار بنیاد فرهنگی البرز قرار دارد.

شرکت نفت و گاز سرو به عنوان پیشگام تولید کاتالیست برای صنایع فولاد، پتروشیمی و پالایش در کشور شناخته می شود که تاکنون موفق به تولید بیش از ۳۰ نوع از انواع کاتالیست های مختلف صنایع کشور شده است. به طوری که تاکنون ۲۴ ریفرمر فولادی کشور با کاتالیست های شرکت نفت و گاز سرو در مدار تولید قرار گرفته اند.

از دیگر افتخارات آقای دکتر مهران رضایی که قبلا نیز بعنوان یک درصد دانشمند برتر جهان از سوی موسسه تامپسون-رویترز داور معرفی شده بودند، میتوان به برگزیده جشنواره جوان خورازمی، برگزیده جشنواره ملی فولاد ایران، محقق، پژوهشگر برتر کشوری و استانی در چندین سال متوالی و .. اشاره نمود که در حال حاضر نیز داور چندین نشریه معتبر علمی هستند.

گروه رسانه ای  چیلان  کسب این جایزه ویژه را توسط دکتر مهران رضایی و مجموعه نفت و گاز سرو تبریک عرض می نماید.

مهران رضایی1

 

2

تاریخ انتشار : ۳ خرداد ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰
شناسه مطلب : 42418
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی