همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی فولاد ۱۴۰۱ صورت گرفت؛امضاء تفاهم‌نامه همکاری ایریسا و شرکت پشتبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه در راستای حمایت از زیست‌بوم فناوری کشور
همزمان با برگزاری سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد ۱۴۰۱، نشست مدیرعامل و اعضای کمیته خطرپذیر فولاد مبارکه با شرکت‌های دانش‌بنیان و نمایندگان زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برگزار شد و ۴ تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید.

به گزارش  چیلان ، همزمان با برگزاری سمپوزیوم و نمایشگاه بین‌المللی فولاد ۱۴۰۱، نشست مدیرعامل و اعضای کمیته خطرپذیر فولاد مبارکه با شرکت‌های دانش‌بنیان و نمایندگان زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برگزار شد و ۴ تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید.

شرکت ایریسا، فولاد سنگان، فولاد متیل و فولاد هرمزگان در حال حاضر از چندین شرکت فناور و نوآور و طرح‌های ویژه تکنولوژی حمایت می‌کنند و با امضای این تفاهم‌نامه‌ها و سرمایه‌گذاری بیشتر فولاد مبارکه، به توسعه نوآوری و تکنولوژی شتاب‌دهی قابل توجهی داده خواهد شد.

گفتنی است در این نشست مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان تاکبن به عنوان شرکت زیرمجموعه ایریسا نیز حضور و گزارشی از فعالیت‌های خود به کمیته سرمایه گذاری ارائه کرد.

2

تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷
شناسه مطلب : 44956
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.