مدیر عامل فولاد صنعت بناب:زیرساخت‌های انرژی از توسعه‌ ایجاد شده در صنعت فولاد عقب افتاده است
مهندس محمد کشانی، مدیر عامل فولاد صنعت بناب و عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد در گفت‌وگوی اختصاصی با چیلان:دستیابی به ظرفیت 55 میلیون تنی فولاد در افق چشم انداز 1404 به راحتی امکان پذیر است اما زیرساخت‌های مورد نیاز برای بهره‌برداری از این ظرفیت فراهم نیست که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عقب ماندگی زیرساخت‌های انرژی از توسعه ایجاد شده در صنعت فولاد است. لذا برای حل این معضل هم خود واحدهای فولادی باید به میدان بیایند و هم دولت در تعامل با فولادسازان و تشکل ها تصمیمات موثر بگیرد.

به گزارش  چیلان ،مهندس محمد کشانی، مدیر عامل فولاد صنعت بناب و عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد در گفت‌وگوی اختصاصی با  چیلان :دستیابی به ظرفیت ۵۵ میلیون تنی فولاد در افق چشم انداز ۱۴۰۴ به راحتی امکان پذیر است اما زیرساخت‌های مورد نیاز برای بهره‌برداری از این ظرفیت فراهم نیست که از جمله مهم‌ترین آن‌ها عقب ماندگی زیرساخت‌های انرژی از توسعه ایجاد شده در صنعت فولاد است. لذا برای حل این معضل هم خود واحدهای فولادی باید به میدان بیایند و هم دولت در تعامل با فولادسازان و تشکل ها تصمیمات موثر بگیرد….

اولین همایش_تخصصی_انرژی_در_صنعت_فولاد روز ۲۸ آذرماه با حضور معاونین وزارتخانه های نفت، نیرو و صمت به همراه مدیران شرکت ملی گاز فولاد، شرکت مدیریت شبکه برق، ایمیدرو و شرکت‌های فولادی و معدنی در کنار تشکل‌های تخصصی و شرکت‌های فعال حوزه انرژی برگزار می شود.

کشانی 2

2

تاریخ انتشار : ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷
شناسه مطلب : 45831
ارسال
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی